1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 2013 - jak zagrać w SEZON

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bercik77, Luty 10, 2014.

1. bercik77

bercik77 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam !

Całkiem niedawno kupiłem konsolę xbox 360 - dla dzieci, ale nie byłbym sobą gdybym nie kupił dla siebie FIFY ;) Kupiłem sobie Fife 13 wersja angielska, no i chcac grac w trybie season - nie mogę w nią zagrać, pisze mi coś o jakimś niepełnym koncie czy jakaś inna cholera. Co trzeba zrobić aby móc grać w tym trybie ? Czy potrzeba np wprowadzic kod do xbox live ? W konsoli gdzies sie zalogowałem chyba do xbox live - bo np. moge sobie sciagac dema gier, przy isnatalcji fify musiałem sciagnac jakis plik, wiec chyba jest ok. Ale w season zagrać nie mogę, pomóżcie ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Masz konto Gold na XBL?

4. bercik77

bercik77 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czy gold - to jest konto, do którego wpisujesz nr ze zdrapki ? (jak tak, to nie mam), mam chybe zwykłe konto, bo się loguje i pobieram dema
    czyli tryb sezon ( rozchodzi mi się o taką rozgrywkę, aby przez kilka sezonów prowadzić zespół, kupować/sprzedawać zawodników, awansować do pucharów itd) jest dla mnie niedostępny ?

5. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Musisz mieć golda, aby pograć w ten tryb online.
    Jeżeli jednak chcesz po prostu grać karierę jako zawodnik/menadżer to wystarczy, że wejdziesz w tryb kariery i już - do tego nie potrzebujesz golda.

6. bercik77

bercik77 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok, wielkie dzięki za odpowiedź

pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum