1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 2013

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Marcin Rejmak, Wrzesień 30, 2012.

1. Marcin Rejmak

Marcin Rejmak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie.
    Jako, że to moj 1 post chcialbym sie przede wszystkim przywitac jednoczesnie proszac o pomoc odnosnie fify 2013...

problem polega na tym ze w momencie iedy skoncze mecz "online" i tak dostaje info ze rozlaczylem sie itd..... kazdy mecz jaki gralem zawsze sie konczyl i bylem 2 graczem gry wychodzil normalnie z gry.

Dopiero wrocilem do fify po pary latach przygody z pesem i mam nadzieje ze jest to jakis chwilowy blad gdyz najbardziej lubie grac w trybie kariery (budwanie druzyny) a to rozlaczanie bardzo by przeszkadzalo.
    Jest to tez moja 1 wersja fify na xboxa wiec prosze doswiadczonych o porade, wskazowke.

z gory dziekuje
    marcin rejmak

2. Lotnik421 Xbox One

3. jugo499

jugo499 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Orginalna czy Pirat??
    Jeżeli pirat musisz nagrać ihasem ponieważ fifa 13 ma nowe zabezpieszenia!!

4. Marcin Rejmak

Marcin Rejmak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    orginal wersja anglieska grane w uk

po kolejnym wlaczeni xboxa wszystko zaczelo dzialac poprawnie....
    nie znam przyczyny ale ciesze sie ze dziala

5. TypQad

TypQad Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Żeby nie zakładać nowego wątku napiszę tutaj.
    Mam oryginalną fifę 13 i jest parę problemów podczas rozgrywania meczy w trybie sezonowym online. Przez pierwszy tydzień zaraz po znalezieniu gracza przerywało połączenie, a czasami podczas wczytywania meczu (czasami zapisując mi porażkę na koncie, a czasami nie). Sprawa się sama naprawiła i już normalnie wyszukuje przeciwnika, ale pojawił się nowy problem. Każdy mecz w lidze online gra liczy mi podwójnie. Po zwycięstwie dopisuje mi 6pkt i zabiera 2 mecze z domyślnych 10. Zastanawiam się czy ktoś jeszcze ma ten problem bo nic o tym w sieci nie znalazłem, a nie wydaje mi się, żeby to była wina starego napędu (czasami wyrzuci mi grę do interfejsu), tym bardziej połączenia, które też już sprawdzałem.

Wczytywanie...

Poleć forum