1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 2014 bije PES 2014 na głowę pod względem liczby stadionów

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 19, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W tym starciu PES 2014 może tylko leżeć i kwiczeć. Wynik 63 do 18 mówi sam za siebie.

FIFA 14 może pochwalić się aż 63. różnymi obiektami sportowymi, zaś PES 2014 ma ich ledwie... 18. Electronic Arts nie próżnowało i wyraźnie rozbykało się w tym roku z różnymi "dealami na wyłączność", skutecznie ograniczając pole działania dla Konami

W przypadku FIFA 14 możemy liczyć na polski akcent, a więc stadion 23. maja, ale oczywiście chciałoby się, żeby rodzimych miejscówek było jeszcze więcej. Tym bardziej, że po Euro 2012 mamy się czym pochwalić. Jeśli natomiast pytacie o zupełnie nowe obiekty, to znalazłem La Bombonera z Buenos Aires i ukraińskie Donbass Arena.

Pełną listę stadionów z FIFA 14 znajdziecie na oficjalnej stronie EA Sports. O boiskach z PES 2014 poczytacie w tym miejscu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Wszystko fajnie ale ciekawe jak tam z polskim komentarzem -.-

4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    FIFA moze bic PESa we wszystkim oprocz grywalnosci, bo jak dla mnie w tym roku lepiej sie gra w PESa, a ze EA sie boi konkurencji i wykupuje wszystkie licencje na wylacznasc bo maja wiecej kasy to juz jest inna sprawa

co do komentarza to zapewne bedzie tak samo badziewny jak byl, watpie aby nagrywali go od nowa

5. RiseAgain

RiseAgain Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    PES jest na tyle popularny ze stroje, emblematy, stadiony i reszta badziewia ktorym fifa proboje przycmic to tylko kwestia czasu juz mam oryginalne loga i nazwy i z 10 nowych stadionow. Na koniec nawet w tym fifa zostaje daleko w tyle, w tym roku nawt 1000 stadionow im nie pomoze ;)

6. Nazir

Nazir Banned

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    FIFA 14 bije na każdym polu PES 2014 taka prada.

7. RiseAgain

RiseAgain Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    taka "prada" ze jestes dzieckiem :)

8. Nazir

Nazir Banned

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Na taki szajs z tego pes ze szkoda by mi było nagrywać ja nawet na platinum. 18 stadionów? Żałosne. Oby ta firma robiaca pes zbankrutowala

9. xtomashx

xtomashx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Hahahah. Co z tego że Fifa ma więcej stadionów skoro gra się jak w ping ponga bez użycia mózgu. PES bije ją na głowę grywalnością i nieprzewidywalnością.

10. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Popieram. W PESie jest o wiele większa różnorodność akcji. PES jest po prostu od zawsze lepszy od FIFY. Jak dla mnie głównie dlatego że FIFA jest zbyt ''sztywna'' - że tak to określę.

11. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Fifa 14 nie tylko bije PES-a pod względem liczby stadionów. Właśnie odpaliłem grę i interfejs w stylu metro jest rewelacyjny. Poza tym wygląd murawy w Fifie bije na trzy długości ten z PES-a nie wspominając o grafice twarzy piłkarzy.

12. darvd29

darvd29 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak dla mnie FIFA jest lepsza we wszystkim od PESa, ale to tylko moje zdanie. Dużo lepiej gra mi się w FIFĘ niż konkurencyjną grę, a co do tych, którzy mówią o "ping-pongu bez użycia mózgu" i "sztywności i braku różnorodności akcji"... polecam zmienić poziom trudności z "Amator" na "Klasa światowa". Powodzenia.

13. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra

Dokładnie. Gram teraz w FIFA 14 i tak właśnie dziś wygląda futbol. Szybki,dynamiczny,efektowny. W najnowszym PES-ie piłkarze poruszają się jakby każdy ważył ze 100 kilo. No i oczywiście są miejsca gdzie pada deszcz a w PES-ie nie pada. A jak w FIFA 14 wyglądają stadiony, twarze, sylwetki i sposób poruszania się poszczególnych zawodników. To trzeba po prostu zobaczyć. Np. Robert Lewandowski.

Aż dziwne,że do tej pory nikt nie założył na forum tematu o FIFA 14 mimo, że gra już dawno się pojawiła w wersji NTSC. A więc użytkownicy z jtag/rgh mogą już grać. Na forum udostępniłem do tej gry spolszczenie napisów. Domyślam się,że wszyscy czekają na wersję PAL.

14. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    dzisiejszy futbol wyglada jak ping pong? nie sadze... akurat tegoroczna odslona PESa ma lepsza grywalnosc od FIFY w ktorej wystarczy tylko podanie na dobieg i gorne podanie na dobieg aby wygrywac, z tym wygladem postaci tez byl sie nie zgodzil bo jak dla mnie o wiele realistyczniejsze twarze sa w PESie, nie wygladaja tak plastikowo, zgodze sie natomiast do murawy

15. ocalony

ocalony Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dla niektórych Fifa jest schematyczna - no ale jak bierze się 4 - 5 gwiazdkowe zespoły złożone z terminatorów - w dodatku gra się na pełnej asyście - to nic dziwnego ... Gra praktycznie gra wtedy sama ;)
    W Fifie 13 miałem najlepszą zabawę grając zespołami MAX 3 gwiazdkowymi ... Bez terminatorów w stylu Żelek Ronaldo czy Leo ...
    Wszystkim wynoszącym pod niebiosa wytwór panów od konami - i mówiącym że to jest symulator piłki nożnej w przeciwieństwie do Fify - zalecam zagranie w Fife kilku meczy drużynami 3 gwiazdkowymi z powyłączanymi asystami ...

W Fifie - łatwość strzelania bramek w demie jest porażająca .... Schematy działają jak złoto ... Mam nadzieję że w pełnej wersji zostanie to ograniczone ...
    Ciekawe jak będą się prezentować w 14 zespoly 3 gwiazdkowe i słabsze ... Grając nimi można naprawdę mieć mnóstwo frajdy ...

Mam nadzieję że w 14 MOMENTUM zostanie maksymalnie ograniczone ... Bo to co w 13 się działo to ...

16. Skyfall1995

Skyfall1995 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    Pożyjemy zobaczymy jak narazie więcej osób gra fife nawet dla samego online, które jest o niebo lepiej rozwinięte już nie wspomnę o drużynach,herbach,składach itp. :)

17. Bezpejson

Bezpejson Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Trzebnica
    Fifa jest i zawszę będzie lepsza od PES'a :)

Wczytywanie...

Poleć forum