1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 2014 przestała działać.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Dawidos959, Styczeń 1, 2014.

1. Dawidos959

Dawidos959 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. W zeszły piątek dostarczono mi używaną grę Fifa 2014. Wszystko działało ładnie pięknie aż do dzisiaj. Mianowicie podczas ładowania gry wyskakuje mi błąd "Nie można odczytać dysku bla bla.. przeczyść płytę, uruchom ponownie konsolę". Trochę mnie to zdziwiło, czyściłem kilka razy płytę ale to nic nie dało. Zauważyłem że na płycie jest tak jakby wyrysowane koło jakiś 1cm od krawędzi płyty. Jest to zrobione symetrycznie i równo więc myślałem że tak ma być. Sprawdzałem w pudełku czy coś nie wystaje, niby nic nie wystaje. Czy ktoś stąd też ma tak wyrysowany okrąg na płycie? I czy to może być powodem nieodczytywania płyty?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kiziurra

kiziurra Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rogi
    Jeśli ten okrąg przez całą płytę idzie to poprzedniemu właścicielowi kiedy płyta była w napędzie konsola się przechyliła i od tego taka rysa powstaję , dziwne że wogóle ta płyta trochę działałą.

4. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zostaje ci tylko regeneracja płyty przy szczęściu może zadziała jeszcze. Taki ring się robi ,że ruszyłeś konsolą podczas pracy napędu.

Wczytywanie...

Poleć forum