1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA EA servers

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez LukasznikovPL, Sierpień 27, 2012.

1. LukasznikovPL

LukasznikovPL Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dębowa
    Więc tak,grałem sobie w FIFE dziś normalnie,później odpalam ją ponownie i..nie połączy mnie do serwerów EA,gdy próbowałem odpalić wersje PC(mam ją na tym samym koncie co xboksową) też mnie nie chce połączyć.Wiecie jak to rozwiązać ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. anih1

anih1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    1a z jaką fifą masz problem ? numerek podaj , jeśli masz jakąs starszą tzn z tych mniej starszych np. fifa 11 zaniedlugo chyba bd serwery zamykane jej lub fify 10 (nie wiem juz której fify pozamykali serwery) ale może już dziś akurat jest data zamknięcia serwerów dla tej twojej fify, musisz zobaczy na stronce ,albo poczekać, co jakiś czas chyba co rok zamykają serwery danych gier Ea, też fify ,więc może dziś jest data dla tej twojej fify, chociaż mysle ze bardziej to na dole :
    2. może skończył Tobie się gold
    3. może coś robią na sieci w Ea
    4. może ty coś masz z netem

ps. i jesli mówisz że na pc też nie dziala , to mysle ze to bd PKT 3. , 4

4. LukasznikovPL

LukasznikovPL Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dębowa
    zapomniałem napisać,ale na drugiej dzień już wszystko było ok,chodziło mi o FIFE 12 ;)

Wczytywanie...

Poleć forum