1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa - kariera

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez mati3410, Październik 9, 2011.

1. mati3410

mati3410 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam!

Mam taki oto problem że zacząłem sobie karierę klubem Newcastle (to chyba nieistotne) i po 2 dniach grania wchodzę w karierę i włączam zarządzanie drużyną a tam nie ma mojej formacji, w podstawowej 11 jest moja rezerwa a podstawowi zawodnicy zniknęli. Wchodzę w rezerwy a tam pokazuje że mam samych bramkarzy bez nazwisk.
    Jeżeli ktoś miał ten problem i udało mu się go rozwiązać to proszę o podanie mi sposobu rozwiązania tego problemu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. sulivein2

sulivein2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mati -> Mam dokładnie ten sam problem i to juz od Fify 10. Bardzo mnie to drazni bo juz dwie rozpoczete przeze mnie kariery poszly sie *****! Strasznie mnie to irytuje, zauwazylem ze zazwyczaj kopie mi sie to po nowym patchu, lub po aktualizacji skladow online. Wydaje mi sie ze nowe sklady moga sie grysc z tymi co mamy w trybie kariery i gra sie w tym momencie wysypuje... Jesli mam racje to jest to niedorzeczne aby od 2 lat wystepowal problem ktory Elektronicy maja w d***. Pisalem juz nawet na forum EASports ale nikt mi tam nie pomogl. Przepraszam za brak interpunkcji, ale pisze na telefonie z angielskim softem.

Wczytywanie...

Poleć forum