fifa lipa

nazario

Świeżak
Świeżak
Przepraszam Panowie ze tu otwieram nowy post ale za bardzo nie wiem jak otworzyc nowy post a wiec,zakupiłem Fife 13,odpaliłem kariere i na poczatku jak jak juz wybrałem zespół i imie managera po zatwierdzeniu jest chwila wczytywania i moja konsola kompletnie sie zawiesza,jak juz mi sie udalo właczyć lige
to doszedłem do 3 meczu sparingowego i znowu blokada,za kazdym razem musze wyłaczac konsole bo nawet pad nie działa.
Myslałem ze to moze gra jest wadliwa ale dzis wymieniłem na nowa i dalej to samo,juz mnie ***** krew zalewa,prosze o pomoc,pozdro
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Wejd w pamięć masową wykasuj cache, jeśli masz odłącz hdd i sprawdź czy hula.
 

nazario

Świeżak
Świeżak
Pamiec masowa,hdd....to wszystko w opcja xbox tak?Sorry ale oprócz grania to za bardzo nie kleje o co chodzi
 

arosz88

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
tak wchodzisz w ustawienia i jest tam usun pamieć podręczną, a druga sprawa jest taka jeśli posiadasz dysk w x-ie to wyciągnij go wsadź na nowo
 

nazario

Świeżak
Świeżak
Wchodze na pamiec masowa i dalej na dysk twardy i nie widze zadnej pamieci podrecznej mam tylko
-gry i aplikacje
-profile
-wersja demo
-filmy
-tematy
-obrazki
-awatar
-elementy systemowe
-muzyka
;(
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp: fifa lipa

Jak masz do wyboru swój dysk to naciskasz '' y'' i tam masz opcje usuń pamięć podręczna

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Przenoszę
 

nazario

Świeżak
Świeżak
Zrobilem tak jak poradziles ale niestety dalej konsola sie zawiesza,masz jakies inne opcje lub pomysly???
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Odp: fifa lipa

Wlacz bez hdd jesli to samo odpowiedz jedna, siada ram lub procek

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

nazario

Świeżak
Świeżak
HDD to w jakich ustawieniach???Dzieki za pomoc

//EDIT

A nie moze byc tak ze moze gra wadliwa?Moj brat miał golf z EA i w trybie kariery jemu i jego koledze blokowalo sie w tym samym momencie

Edytuj posty, nie pisz posta pod postem
~z0nk31
 

Brajley

Użytkownik
Użytkownik
Na pewno to nie wina procka czy ramu - skoro u kogoś w NOWEJ konsoli występuje błąd to u innych też.
Mam ten sam błąd.

Prfoblem rozwiązałem - jeśli masz GameFace to lepiej wywal plik gameface'a z konsoli.
 

Do góry Bottom