1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa orginał

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez siwman, Październik 5, 2012.

1. siwman

siwman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam za bardzo nie wiem gdzie się podpiąć z tym pytaniem więc zakłądam nowy temat(przepraszam)
    Mam przerobionego xboxa 1.9 lub 2.0 ( nie pamiętam przeróbka była w grudniu 2011) dash 155740 chcę zakupic orginalną fife 13 ponieważ nie chcę dokonywać przeróbki na lt 3.0 tym bardziej że bym musiał zakupic jeszcze nagrywarkę ihas za duży jak dla mnie wydatek na raz .Grę kupię na raty :)
    To że orginał będzie mi działać to wiem ale mam pytanie :
    czy ewentualnie wyskoczy mi jakaś aktualizacja która może mi skasować przeróbkę?( mam jeszcze parę innych gier do których jest potrzebna)

2. Lotnik421 Xbox One

3. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Jak masz lt 3.0 to aktualizacje ci nie grozne i na xbox live mozesz grac. Ihas raczej jak chbesz grac na xbox live i xgd3 grac z dysku.

4. siwman

siwman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja chce kupić orginał ale nie grać przez neta ja mam góra lt 2,0 boję się że jak kupie orginał i krzyknie mi jakąs aktualizacje to wszystko szlak trafi!!!

5. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Jak masz dasha juz 15xx to juz ci sie nie stanie. A zamiast tej fify to bym zrobil lt 3.0 i kupil ihas. Tez nie wiem po co org jak nie na siec i nie namawiam do piractwa.

Wczytywanie...

Poleć forum