1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa (problem)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Bartek Grzybowski, Grudzień 5, 2012.

1. Bartek Grzybowski

Bartek Grzybowski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kowal, Poland
    siemka.Mam xboxa falcona Kabel component. Zakupilem fife 13 , wlaczam a tu ze nie odczytano gry. Wszytkie mi dziaja opocz tej.GTA4 FIFA 11 FIFA STREET 3 , pomozcie w miare szybko

TERAZ na chwile mi sie otoworzyla fifa ale po chwili sie wylaczyla ;/

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafał Jakuć

Rafał Jakuć Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Białystok
    oryginał? albo cos nie tak z płytą ( zareklamuj w sklepie gdzie kupiłeś ) albo laser niedomaga w konsoli. sprawdz na innym xboxie czy działa normalnie

4. Bartek Grzybowski

Bartek Grzybowski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kowal, Poland
    PŁYTKA orginalna, nie mam zbytnio gdzie zobaczyc czy dziala.Co to znaczy ze laser nie domaga? (pada laser)??/

Wczytywanie...

Poleć forum