1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa street 2012 wyłącza konsolę RGH Płyta falcon

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez maruano, Kwiecień 28, 2013.

1. maruano

maruano Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białystok
    WItam. otóż mój problem polega na tym że fifa street 2012 zaczęła się dziwnie zachowywać, wczoraj jeszcze z bratem graliśmy normalnie we 2 w ową grę a potem poprostu konsola się wyłączyła. sprawdziłem potem czy przy innej grze tak będzie więc włączyłem dead island riptide i normalnie chodzi, nic nie wyłącza się ani nie zacina. zastanawiam się teraz czy to poprostu wina gry czy konsola już się zaczyna krzaczyć. zaznaczam że nie była katowana tylko jest sporadycznie użytkowana po 2 godziny czasami mniej czasami więcej. ale nigdy nie mialem z nią takich problemów. mam najnowszy dash na tą chwilę bodajże 16203 bez avatarów, FSD 2.2 (ostatnia wersja tego stabilnego) płyta główna falcon. próbowałem resetować ustawienia w fsd ale nic to nie dało. czy to możliwe że może mój save został jakimś cudem "spierniczony" ?? czy wina leży po stronie konsoli czy gry ? piszcie jeżeli mieliście podobny problem i jak sobie z nim poradziliście. zaznaczam że próbowałem grę przerzucić z dysku podpiętego pod usb na ten wewnętrzny xboxa i nic to nie dało.

Wczytywanie...

Poleć forum