X360 FIFA Street 2012

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik


Nazwa:Fifa street
Rodzaj gry: piłka nożna, sport
Data premiery w Polsce:15 marca 2012
Producent: EA Sports
Wydawca: Electronic Arts Inc.
Wydawca PL: Electronic Arts Polska
Dodatkowe Kontrolery: Brak

Krótki opis
Rozgrywka opiera się głównie na szybkiej i składnej wymianie piłki oraz wykonywaniu finezyjnych sztuczek technicznych, z czego zresztą doskonale znana jest piłka uliczna. Wśród dostępnych trybów rozgrywki znajdziemy mecze fustażu rozgrywane na parkietach hal sportowych, oraz pojedynki toczone na sztucznych nawierzchniach. W grze nie brakuje również konkurencji nastawionych na pokaz umiejętności technicznych – zadaniem gracza jest chociażby wykonanie jak największej liczby trików w powietrzu lub przepuszczeń piłki pomiędzy nogami rywala. FIFA Street wykorzystuje szereg rozwiązań znanych z siostrzanej produkcji – FIFA 12. Szerokie zastosowanie znajduje moduł precyzyjnej kontroli nad zawodnikiem (Street Ball Control), dzięki czemu nasi gracze potrafią wyjątkowo sprawnie poruszać się na znacznie mniejszym polu gry, a nowy silnik fizyczny korzystnie wpływa na obliczanie skutków kolizji i ich odzwierciedlenie w trakcie meczu.

Od siebie: Każdy post nie będący opinią zostanie odpowiednio nagrodzony
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
Bede w takim razie pierwszy.
Zagrałem 2 mecze,tak na szybko:
Futsal to poezja dzwiek parkietu jak zawodnicy biegaja triki, zachowanie sedziego, do tego mozna dodac az sie łezka w oku kreci wspomnienia z fify 98:)
tryby wszystkie te co w demku nei zdazylem jesczze kazdego zagrac..druzyn troche jest jednak puki co te najlepsze złozone z gwiazd kazdego kraju zablokowane, tak samo wiele boisk zablokowanych..pewnie po przejsciu world tour wszystko bedzie odblokowane, grałem na mediu jest nieco trudniej ale trudnym tego nie mozna nazwac zobaczymy na hardzie...
Gra miodna napewno odskocznia od zwykłej piłki POLECAM
Pozwole sobie edytowac aby opisac tryby jeszcze:
5-A-side to ten tryb co w demku czyli gramy chyba bez zasad jakis wiekszych meczyk 5 vs 5
Panna rules- tu sie gra na małe bramki 2vs 2 i jakies punkty sa naliczane za triki i jak sie strzeli gola to sie sumuje jakos ( wychodzi na to ze sam gol to nic) nie ogarniam o co dokladnie tam chodzi,moze ktos lepiej bedzie wiedzial
Futsal- to wiadomo mecz na hali
Last Standing man- ten tryb ciekawy jest 5 vs 5 i jesli strzelimy bramke to jeden od nas odchodzi i gramy w 4vs 5 i moze sie skaczyc ze bedzie 1vs 5 i strzeli bramke i koniec:) ciekawy tryb
 

olo1989

Świeżak
Świeżak
Moja opinia na temat gierki jest taka ze ogólnie ciekawa propozycja, tak na krótką mete, nie ma tego klimatu co np Fifa street 2, która wedlug mnie byla najlepszą. jak sama nazwa wskazuje street, brak w tej wersji typowych rozgrywek ulicznych takich chociażby jak w dwójce, nie czuć tego klimatu.
Według mnie ta fifa to typowy futsal, a szkoda bo potencjał gry jest dobry i mógłby być hitem i godnym następcą dwójki, bo trójka niestety byłą porażką.
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
brak ulicznych rozgrywek?:) heh dobre.... masz kilka trybów rozgrywek typowo ulicznych plus dotego futsal...opisałem jakie sa tryby..wiec o jakich ulicznych rozgrywek ci brakuje?? panowanie nad piłka jest super animacje tez nie biega sie jakimis ufolutkami i nie ma jakis combosów jak było w starych fifach i jakis smiesznych podswietlen..dla mnie typowy klimat uliczny z dobra muza w tle..nic wiecej nie oczekuje od tej gry...Dla mnie b. dobra
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
Gdy tylko zobaczyłem filmiki prezentujące wersje demo od razu zacząłem wyczekiwać pełnej wersji. Pierwsze uruchomienie i wrażenie było naprawdę pozytywne. Spędziłem z grą kilka godzin i dalej mam ochotę rozgrywać następne mecze. Gameplay bardzo przyjemny, poziom trudności hard nie jest wcale taki wymagający jak oczekiwałem - zapewne dlatego, że gra jest nastawiona na fajną zabawę i wykonywanie efektownych sztuczek. Wszystkie boiska wyglądają bardzo ładnie i dobrze oddają klimat piłki ulicznej bądź halowej. Na razie udało mi się opanować kilka sztuczek i ich wykonywanie wcale nie jest takie trudne. Akcje są dynamiczne, nawet zwykła wymiana piłki nie obejdzie się bez pokazu technicznych umiejętności zawodnika. Gra ma dużą zawartość, którą można odblokować, co bardzo mi się podoba. Dla mnie jako fana piłki nożnej gra jest bardzo dobra i to świetna odskocznia od standardów zwykłej fify, lub pes'a.
 

mjetek

Użytkownik
Użytkownik
Jak na razie pograłem w dostępne tryby, nie zakładałem swojej drużyny.
Gra jest bardzo fajna, nie spodziewałem się ;) Tricki są bardzo efektowne, areny dopracowane. Smaczku dodają kibice, odgłosy otoczenia np syren policyjnych podczas meczu. Jest dużo trybów więc na bank szybko się nie znudzi. Uważam, że dla fana piłki nożnej pozycja obowiązkowa, tak jak Ciesiel91 pisał wyżej - fajna odskocznia od Fify/Pes'a.
Mam również pytanie, chodzi mi o te punkty za wykonane tricki. W Fifie Street 2 na ps2 za zdobycie pewnego pułapu punktów można było wykonać fajną akcję i oddać piekielnie mocny strzał. Tu jest takie coś ? W jednym trybie zauważyłem, że za wykonane tricki dostawało się bramki do banku i przy strzeleniu gola dostawało się ten bonus. Tylko do tego się przydaje (oczywiście oprócz satysfakcji zrobienia w konia zawodników Barcelony ;P) ?
 

siwman

Użytkownik
Użytkownik
Co do grafiki grywalnosci nie mam zastrzeżeń brakuje mi natomiast zwykłego trybu turnieju np. żebym sam wybrał ilosc zespołów,jakie zespoł rodzaj rozgrywki itp. Ale i tak nie ma co narzekać gdyby nie nowa fifa street pewnie jeszcze długo byśmy jeszcze czekali na taki rodzaj piłki.
 

BabyBoy

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
na poczatku wybieramy region od którego zaczynamy,ja wybrałem USA i chyba South. Więc zagrałem turnieje w danym regionie,pozniej odblokowałem kolejny poziom czyli krajowe rozgrywki w USA. Pozniej Europa az w koncu cały swiat. Teraz mnie zastanawia jedno, gdybym dał na poczatku np. Kanada to cały World Tour potoczyłby sie inaczej?
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
na poczatku wybieramy region od którego zaczynamy,ja wybrałem USA i chyba South. Więc zagrałem turnieje w danym regionie,pozniej odblokowałem kolejny poziom czyli krajowe rozgrywki w USA. Pozniej Europa az w koncu cały swiat. Teraz mnie zastanawia jedno, gdybym dał na poczatku np. Kanada to cały World Tour potoczyłby sie inaczej?
No ja wybrałem Hiszpanie i poludniową i dokaldnie tak samo pozniej cala hiszpanie tam jest futsal itd.. i pozniej dalej sie wspinamy... wiec chyba wychodzi na to ze tak:)
Jak ktoś doszeł dalej niech zda opinie, czy jest w futsalu komentator tak jak to mialo miejsce na filmikach na youtubie oraz czy sa powolania np do reprezentacji hmm
 

BabyBoy

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
jest komentator w futsalu i są normalnie auty i rzuty rożne :)
 

Macian

Użytkownik
Użytkownik
Zagrałem we wszystkich trybach i gra jest bardzo fajna. Fajny jest też tryb ten co robimy własną gre:fat:.
Zrobiłem sobie pojedynek 1 vs 1, Ronaldo vs Messi. Gra się świetnie. A w tym trybie 2 vs 2 napisanym w 1 poście tp liczone są bramki jak i "Panna' czyli dziury.:fat: Gre oceniam 9 na 10.
 

nyggazz

Świeżak
Świeżak
Dzis dostalem w swoje lapki, World Tour normalnie wymiata, kreowanie swojej postaci od samego poczatku jak i kazdego z zespolu, tricki dodaje sie z lvlem postaci jest to imo plus, robienie stroju dla druzyny, no normalnie czad, siedze przed konsola i same emocje jak mi strzela bramke :D
 

fukz91

Użytkownik
Użytkownik
Ja od siebie dodam jeszcze tryby rozgrywek ... No wręcz masakra. Np. granie do pierwszych strzelonych 5 (pięciu) bramek! Grałem wczoraj prawie 25 minut. Masakryczne emocje. Wszystko staram się grać na hardzie, by były emocje. O innych aspektach nie mam się co powtarzać, bo koledzy wyżej mnie wyręczyli.

Dodać od siebie jeszcze mogę klimat dźwiękowy. Muzyka jest fenomenalna do tej gry !

9/10 ! Polecam.
 

Casper360

Użytkownik
Użytkownik
Zgadzam się z poprzednikami (i ewentualnie poprzedniczkami ). Gra jest grywalna , daje poczucie pewnej dozy wolności . Konkretnie to nie ma co tu się rozwodzić i opisywać , trzeba jak to w każdą inną grę zagrać bo pewnych aspektów nie da się opisać. Moja ocena 8/10

P.S co do muzyki to nie chcę się wdawać w jakiekolwiek dyskusje na temat czy ścieżka dźwiękowa jest "fajna" czy nie ...to rzecz gustu a o gustach się nie dyskutuje ... (mi osobiscie średnio sie podoba taki klimat , wolałem muzyke typu Fifa Street 2 )

Jedno pytanie ( tak wiem że to nie będzie opinia i zaraz sie posypia prośby i groźby , więc z góry przepraszam ) dlaczego w tej grze jak się gra quick matcha (hit the streets>> 5-a side>> ) to muzyka jest jedynie tłem , to znaczy nie słychać jej prawie wcale , dopiero po trafieniu do siatki słychać ją lepiej , po czym powraca do stanu poprzedniego ...troche to monotonne . Czy wie ktoś o co chodzi ? ( bynajmniej nie chodzi mi o ustawienie Volume music na maxa a innych na minimum) i dlaczego do kur.. nie ma w tej grze (jak zawsze w innych seriach EA sports) soundtracku i mozliwośći wyboru utworów ?? mogłby ktoś łaskawie odpowiedzieć na to pytanie ? z góry dziękuję
 

Lusus

Użytkownik
Użytkownik
Pytanie o brak wyboru granych utworow to raczej do EA, a nie tu. A co do pierwszego pytania, to pewnie ma to tworzyc klimat grania na ulicy/hali. W czasie gry slychac zawodnikow i kibicow, a po golu podkrecaja muzyke, czesto spotykane przy meczach na halach (koszykowka, siatkowka itp).

Gra zadziwiajaco grywalna. Caly czas cos sie dzieje, wszystko wyglada plynnie i efektownie. Sporo trybow do grania. Mogli jeszcze dodac pilke plazowa i np mozliwosc rozegrania ligi futsalu, a nie tylko mini turnieje w trybie kariery.

Teraz niech zrobia NBA Street w takim stylu. :wink:
 

Derman^^

Banned
Zawiodłem się, jedyna fifa street jaka była zarabista, Fifa Street (2005) kolejne częsci jak dla mnie nie umywaja sie do 1dynki.
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dziś doświadczyłem "fajnego" buga w grze otóż ... po wyjściu bramkarzem (futsal na hali z autami i rzutami rożnymi) i przejęciu dośrodkowania z rzutu rożnego nie moglem wybić piłki po chwili biegałem z nią po całym boisku (trzymając ja w rekach) aż do gwizdka. Niestety zamuliłem i nie nagrałem powtórki.
 

Jaa

Użytkownik
Użytkownik
Nudna po kilku meczach. Grafika z daleka beznadziejna kolorowo cukierkowa z bliska już lepiej, ale co mi z grafiki z bliska chyba tylko wpowtórki... opcje widoku kamery tylko 2 :/ Gra może i fajna ale w dla trybów online. Ciągle się coś dzieje dosyć trudne sterowanie jeśli chodzi o triki sam poziom gry również. Spodziewałem się czegoś więcej od tej gry moja ocena 6/10
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
trudne sterowanie?? to pojechales kolego, takiej latwosci w robieniu tak zroznicowanej palety trikow i zagran nie ma w zadnej grze, sproboj tak latwo zrobic cos w zwyklej FIFIe albo w starszej FIFIe STREET
 

prEDOator

Użytkownik
Użytkownik
Pograłem u znajomego, i po kilku meczach już chciałem włączyć normalną Fifę. Różnica między tą wersją, a poprzednią FIFA Street jest kolosalnie na +, ale jednak gra wydała mi się dość schematyczna
 

Do góry Bottom