1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa Street 3 Pomoc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Grzib, Lipiec 3, 2010.

1. Grzib

Grzib Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Ślonsk
    Witam.
    Ma może ktoś z was listę Achievements do Fifa Street 3? Chodzi mi ale o przetłumaczone Achievementsy.
    http://www.xbox360ac...3/achievements/
    tutaj sa po angielsku a ja potrzebował bym po Polsku, jak ktoś by miał albo chciało by mu się je przetłumaczyć było by miło.
    Ewentualnie jak ktoś wie co trzeba zrobić w jakimkolwiek achivemencie to niech napisze, przeszukałem chyba cały internet i nie znalazłem tego po polsku
    Pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Google Tłumacz. Mi często pomaga z achviementami. Pomogłem - kliknij dziękuje. :) :) :)

4. Grzib

Grzib Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Ślonsk
    probowalem jzu z translatorem ale jakos nie bardzo to wychodzi ;p

Wczytywanie...

Poleć forum