FIFA Street 3

frusty444

Użytkownik
Użytkownik
Czemu na forum nie ma żadnych wątków o tej DOSKONAŁEJ grze? (chyba, że źle szukam?)
Czy ktoś byłby chętny pograć na LIVE!ie?
 

Korsak

Użytkownik
Użytkownik
Odp: FIFA Street 3

Jak mam być szczery to ta gierka nie przypadła mi do gustu, wole sobie pobiegać po małym boisku paroma graczami jak w FS2, nie przepadam jak po boisku mi się kręci tyle bydła...
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: FIFA Street 3

Gra na poczatku ujdzie i moze wydawac sie fajna,jednak pozniej szybko sie nudzi, przeszedlem troche kariery,zdobylem troche osiagniec, a teraz jak na to patrze to chce mi sie rzygac. Ale online moge szarpnac. cux87
 

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp: FIFA Street 3

Ogromny zawód gra beznadziejna to moje zdanie.Grałem w 2 na ps2 i była lepsza
 

calis

Użytkownik
Użytkownik
Odp: FIFA Street 3

Kiedy wychodzi nowa ?
 

MrKilljoy

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Gralem w demo jeden mecz i mi wystarczylo. Nigdy nie przepadalem za FS ale ta jest jeszcze gorsza od 2. Jedyne co mi sie w tej grze spodobalo to to ze latwiej strzelic "sam na sam" i fajniej zrobione sa strzely z dystansu. Reszta tj. zawodnicy przedstawieni w karykaturalny sposob, dziwne zachowanie pilkarzy [np. salta od sciany] wg. mnie zbedne.
 

mentes

Banned
warto ją na xbox360 pobierać?
 

SebeekS

Użytkownik
Użytkownik
Graficznie fajna, natywne full hd robi swoje ;] ,sądze że jest troszke "przebajerzona" w porównaniu do dwójki. Mi się nawet podoba ;D
 

MrKilljoy

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
warto ją na xbox360 pobierać?
Jesli lubisz zabawe i nie zwracasz uwagi na realistyke to mysle ze tak chociaz trudno mi ocenic ta gre....
 

Gorgonsky

Użytkownik
Użytkownik
gra mnie nie zaskoczyła
 

mentes

Banned
no nic pobiorę,zobaczę,ocenię czy gra warta.
 

MrKilljoy

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Moze pobierz sobie demko na poczatek, mozna w nim zagrac Brazylia - Anglia.
 

kovalion

Świeżak
Świeżak
Według mnie to świetna gierka na większą imprezę, szybkie mecze, zero realizmu, nawet jak pierwszy raz w życiu trzymasz pada, coś tam strzelisz. W singlu szybko się nudzi :(
 

hlmz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Według mnie to świetna gierka na większą imprezę, szybkie mecze, zero realizmu, nawet jak pierwszy raz w życiu trzymasz pada, coś tam strzelisz. W singlu szybko się nudzi :(
Dokładnie mam takie samo odczucie.Uważam, że fifa/pes będzie lepszą propozycją na impreze .
 

ulik10

Użytkownik
Użytkownik
Moze pobierz sobie demko na poczatek, mozna w nim zagrac Brazylia - Anglia.
Właśnie, wie ktoś skąd ściągnąć demo, szukam, szukam i nie mogę znaleźć a w dziale z demami linki wygasły ;/
Byłbym bardzo wdzięczny:eek:
 

MrKilljoy

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Właśnie, wie ktoś skąd ściągnąć demo, szukam, szukam i nie mogę znaleźć a w dziale z demami linki wygasły ;/
Byłbym bardzo wdzięczny:eek:
ja mialem juz na Xie przy zakupie ale poszukaj na inych forach np. darkwarez albo w google wpisz Xbox360 demo download czy cos :D
 

Do góry Bottom