1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa street pomoc

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Masownik20, Marzec 12, 2012.

1. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Witam
    zakladam temat zwiazany z pomoca do tej gry:
    Jako pierwszy sie zapytam,jesli ktos gra juz world tour to po rozegraniu kilku meczow mozna kazdego zadniwka upgrade czyli podnosic umiejetnosci i o ile dodawanie zielonych kwadratow jako ulepszenie jego danych cech jest normalne to obok mamy skills czyli triki na poczatku sa zablokowane jednak pozniej blokada na niektorych znika i niby moge je wykonywac ale niby jak ,jak robie tak jak jest pokazane to zawodnik proboje robic ale wyskakuje tzw kłódka i nie moge tego wykonac a w opcjach jest to odblokowane o co kaman?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Macian

Macian Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Jędrzejów
    Ale na każdego triku musisz się jeszcze nauczyć czyli wydać pkt na zarobione z LVL.:fat:Nie wystarczy że jest odblokowany.

4. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    wiem juz kumam wlasnie tez to odkrylem,powie mi ktos o co chodzi z tym ze czasami do mojej druzyny ktos chce dojsc ale nie mozna mu dzwignac levelu ani nic?? to bezsensu umiejetnosci mu stoja, chyba ze jakos sie da??

5. Macian

Macian Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Jędrzejów
    No u mnie też właśnie umiejętności u nich stoją ani lvl do góry sam nw. Może oni są tak wyuczeni i później będą lepsi i jeszcze lepsi.

6. BugMN

BugMN Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Napiszcie mi czy w trybie kariery mogę przywdziać (skarpety okulary koszulki np umbro) czy inne odblokowane rzeczy, dla swoich zawodników, bo szukałem i nie mogę takiej opcji znaleźć.

7. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Możesz, zmieniasz w edycji zawodnika

Wczytywanie...

Poleć forum