FIFA ULTIMATE TEAM 14{FUT14}Dyskusja,pomoce,porady!!!

wasilek6320

Użytkownik
Użytkownik
Temat założony z myślą o najbardziej pożądanym trybie rozgrywki w Seri FIFA......
Ja zacznę....Co już wiemy o FUT 14???Poniżej wszystkie info
Zapraszam na wyczerpującą lekturę :D
Przyjrzymy się nowościom, które pojawią się w FIFA 14: Ultimate Team:

Jeszcze lepszy system chemii – Dostosuj swoją drużynę do własnego stylu gry dzięki nowemu systemowi zgrania. Modele Zgrania FUT oraz Lojalność zastąpią formacje i morale, przez co uczynią każdego zawodnika i każdy zespół niepowtarzalnym. Jest kilka różnych Modeli Zgrania FUT: dla bramkarzy, obrońców, pomocników oraz napastników a każdy z tych modeli wpływa na różne atrybuty zawodnika, sprawiając, że jego indywidualny styl gry jest jeszcze bardziej niepowtarzalny. To jakiego modelu zgrania użyjesz na każdym z zawodników, będzie miało wpływ na poziom gry całej drużyny. Na przykład: jeśli gracze chcą zwiększyć zdolności strzeleckie Messiego powinni zastosować ofensywny model zgrania.

Pojedyncze mecze on-line – najbardziej pożądana przez społeczność opcja rozgrywki powraca. Gracze będą mieli możliwość przetestowania swoich umiejętności z przeciwnikiem on-line w pojedynczym meczu.

FUT 14

Rozszerzony tryb sezonów – Rywalizuj on-line lub w trybie pojedynczego gracza w Sezonach, grając w 10 ligach. Zdobądź wystarczającą ilość punktów, aby awansować, uniknąć spadku, wygrać ligę lub zakwalifikować się do pucharu ligi. Zdobywaj nagrody takie jak: monety, karty z zawodnikami oraz karty jednorazowe. Dodatkowo będziesz miał możliwość śledzenia swoich statystyk i ligowych postępów.

Nowe opcje wyszukiwania kart na rynku oraz możliwość i porównania – nowy, usprawniony, łatwy w obsłudze interfejs, umożliwia wyszukiwanie zawodników poprzez wpisanie ich nazwiska, a nawet porównywanie podobnych zawodników.

Lojalność Zawodników - lojalni zawodnicy będą wydatnie powiększać zgranie zespołu. Karty z zawodnikami znalezionymi w paczkach automatycznie powiększają współczynnik zgrania. Natomiast karty zakupione na rynku, aby uzyskać status Lojalnego Zawodnika, będą musiały być użyte w meczu przynajmniej 10 razy.

FIFA 14 - FUT 14 Zgranie

Ustalanie numerów– Po raz pierwszy w FIFA Ultimate Team będziesz miał możliwość ustalenia numerów na koszulkach oraz wykonawców stałych fragmentów gry bezpośrednio w menu zarządzania składem.
................................................................................................................................................................................................................
9 NOWYCH FORMACJI!!!!!!!!
1. 4-2-3-1 (2)

Najbardziej oczekiwana przez społeczność formacja w FIFA Ultimate Team. To modyfikacja standardowej wersji 4-2-3-1, w której na bokach zamiast ŚPO są miejsca dla PP i LP.

4-2-3-1 nowa formacja FUT

2. 4-4-2 (2)

To defensywny wariant popularniej 4-2-2 z ŚPD w miejsce ŚP.

4-4-2 defensywna FUT

3. 4-1-2-1-2 (2)

Nowa wersja najbardziej popularnej formacji w FUT 13. Zamiast LP i PP mamy środkowych pomocników. ŚPO gra bliżej dwójki wysuniętych napastników.

4-1-2-1-2 w FUT 14

4. 4-1-4-1

Ta nowa formacja zapewnia kontrolę nad środkiem boiska dzięki dwóm ŚP i środkowym defensywnym pomocniku.

4-1-4-1 nowa formacja w FIFA 14

5. 4-5-1 (2)

To inny wariant 4-5-1 zapewniający równowagę w środku boiska, dzięki trzem ustawionym w linki ŚP. Taki wariant zapewnia ochronę przed kontratakami.

4-5-1-nowa wersja fut14

6. 4-3-3 (2)

Drugi wariant niezwykle efektywnej formacji z FUT 13. Zastępuje jednego z ŚP, ŚPD zapewniając większy komfort w obronie.

4-3-3-nowa w FUT 14

7. 4-3-3 (3) “Defensywna”

Trzecia wersja 4-3-3 stworzona do gry obronnej. Dwóch skrajnych ŚP zostaje zamienionych na ŚPD.

4-3-3 defensywny w FUT

8. 4-3-3 (4) “Ofensywna”

Ofensywny wariant 4-3-3 zmieniająca jednego z ŚP na ŚPO, w celu wspierania atakującej trójki LS/NA/PS.

4-3-3-ofensywna FUT 14

9. 4-3-3 (5) “Fałszywa 9”

Ostatni wariant 4-3-3 z gdzie zamiast napastnika jest pozycja środkowego napastnika (ŚN). Taka formacja ułatwia utrzymywanie się przy piłce i konstruowanie ataków środku boiska.
................................................................................................................................................................................................................
Karty LEGEND tylko na konsole Xbox 360 i Xbox one!!!!!
................................................................................................................................................................................................................
Web app startuje równo 15 września,od tego dnia posiadacze futa 13 mogę już handlować i otworzyć pierwsze paczki powitalne!!


W miarę napływu nowych informacji będę o tym informował,jeśli jednak będziecie mieli coś ciekawego podzielcie się tym :D
JEŚLI TEMAT SIĘ SPODOBAŁ DAJ PRZYDATNE!!!!! :D
 

wasilek6320

Użytkownik
Użytkownik
Kto obczajał finezyjne strzały w demie 14 :D beka,praktyczne każda wpada haha
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
jak na powitalne paczki nie były takie tragiczne :D
 

kamileqPL

Użytkownik
Użytkownik
Czy ktoś z Was też miał taki problem, że jak próbuje się zalogować do web app'a FUT 14 to wyskakuje ten komunikat o pytaniu pomocniczym i jak podaję prawidłową odpowiedź to jest napisane, że zła...
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Kto obczajał finezyjne strzały w demie 14 :D beka,praktyczne każda wpada haha
To tylko w demie EA ogłosiło na stronie że w pełnej wersji będzie to naprawione
 

Łukasz%

Użytkownik
Użytkownik
Czy ktoś z Was też miał taki problem, że jak próbuje się zalogować do web app'a FUT 14 to wyskakuje ten komunikat o pytaniu pomocniczym i jak podaję prawidłową odpowiedź to jest napisane, że zła...

https://help.ea.com/article/issues-with-the-fut-14-web-app-security-question Całe Ea...
 

VenoVel

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie, mianowicie czy korzystanie z web app jest udostepnione tylko dla tych ktorzy byli, sa posiadaczami fify 13?
 

wasilek6320

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie, mianowicie czy korzystanie z web app jest udostepnione tylko dla tych ktorzy byli, sa posiadaczami fify 13?
Tak 13 musisz mieć,14 nie konieczne :D
 

wasilek6320

Użytkownik
Użytkownik
jak na powitalne paczki nie były takie tragiczne :D
No,no ładny start,ale ja ci radzę żebyś to sprzedał i trochę na tradingu zarobił ::D
 

mustangx

Banned
jakim ustawieniem najlepiej grac?
 

wasilek6320

Użytkownik
Użytkownik
jakim ustawieniem najlepiej grac?
To zależy od twojej gry....Mi w 13 przypadało na 1 przegraną 8 zwycięstw..Moje najlepsze to 3-5-2 i 4-3-3(w 14 fałszywa 9)
Moim zdaniem najlepsza jest 3-5-2,równie dobra będzie zapewne ,,fałszywa 9'' ,ale to się okaże..
Tak jak mówiłem liczą się przede wszystkim umiejętności ,a nie formacja :D
 

wasilek6320

Użytkownik
Użytkownik
Jak ktoś będzie coś wiedział o fucie na androidzie to niech ta znać :D
 

FUTcoins

Świeżak
Świeżak
ZAPRASZAM NA 1 KONKURS W FUT 14 :)

Do wygrania 10k za poprawne wytypowanie meczu Roma - Lazio.

http://futcoins.pl
 

Przemek1343

Użytkownik
Użytkownik
Mam 9k coinsow na x'a. Mogę sprzedać bądź wymienić za 9k na ps3.
 

mchudy

Użytkownik
Użytkownik
jakim ustawieniem najlepiej grac?
Ja w 13 grałem : 4-2-2-2 . Mi się obecnie gra tym najlepiej. Fajna formacja przy szybkim przodzie. 4 z przodu i 6 z tyłu spokojnie wystarczy jak dobrze potrafi się rozegrać akcję:)
Nigdy nie byłem przekonany co do 3-5-2...jakoś się ciężko przestawić :p
 

VenoVel

Użytkownik
Użytkownik
Witam, moglby mi ktos powiedziec czy mozna fifa points kupic poprzec sms. Oczywiscie dla konta FUT na xboxie.
 

mchudy

Użytkownik
Użytkownik
Witam, moglby mi ktos powiedziec czy mozna fifa points kupic poprzec sms. Oczywiscie dla konta FUT na xboxie.

Nie
 

Shiniox

Użytkownik
Użytkownik
Jest ktoś tutaj, kto buduje dobre składy ? :D
Mógłbym prosić o Hiszpański skład do 50k ?
 

wasilek6320

Użytkownik
Użytkownik
Jest ktoś tutaj, kto buduje dobre składy ? :D
Mógłbym prosić o Hiszpański skład do 50k ?
BBVA xboxforum.pl FIFA 14 Ultimate Team Squad by wasilek6320 | Futhead
Proszę bardzo;Ewentualne zmiany;
Pedro-sanchez
khedira-song
courtois-diego
juanfran-joa pereira
costa-tańszy a równie dobry(gameiro)
Mam nadzieje że pomogłem (daj przydatne! :D)
 

Piki

Użytkownik
Użytkownik
Czy w FUT jest możliwość ustawienia szczegółowej taktyki? Widzę tylko ustawienie formacji i oczywiście kadry, a chciałbym takie ustawienia jak poza FUT - podania, tempo, jakieś strzałeczki w edycji formacji, zaangażowanie w atak/obronę, pressing itd.
 

Do góry Bottom