1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA ULTIMATE TEAM 14{FUT14}Dyskusja,pomoce,porady!!!

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez wasilek6320, Sierpień 27, 2013.

1. wasilek6320

wasilek6320 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Temat założony z myślą o najbardziej pożądanym trybie rozgrywki w Seri FIFA......
    Ja zacznę....Co już wiemy o FUT 14???Poniżej wszystkie info
    Zapraszam na wyczerpującą lekturę :D
    Przyjrzymy się nowościom, które pojawią się w FIFA 14: Ultimate Team:

Jeszcze lepszy system chemii – Dostosuj swoją drużynę do własnego stylu gry dzięki nowemu systemowi zgrania. Modele Zgrania FUT oraz Lojalność zastąpią formacje i morale, przez co uczynią każdego zawodnika i każdy zespół niepowtarzalnym. Jest kilka różnych Modeli Zgrania FUT: dla bramkarzy, obrońców, pomocników oraz napastników a każdy z tych modeli wpływa na różne atrybuty zawodnika, sprawiając, że jego indywidualny styl gry jest jeszcze bardziej niepowtarzalny. To jakiego modelu zgrania użyjesz na każdym z zawodników, będzie miało wpływ na poziom gry całej drużyny. Na przykład: jeśli gracze chcą zwiększyć zdolności strzeleckie Messiego powinni zastosować ofensywny model zgrania.

Pojedyncze mecze on-line – najbardziej pożądana przez społeczność opcja rozgrywki powraca. Gracze będą mieli możliwość przetestowania swoich umiejętności z przeciwnikiem on-line w pojedynczym meczu.

FUT 14

Rozszerzony tryb sezonów – Rywalizuj on-line lub w trybie pojedynczego gracza w Sezonach, grając w 10 ligach. Zdobądź wystarczającą ilość punktów, aby awansować, uniknąć spadku, wygrać ligę lub zakwalifikować się do pucharu ligi. Zdobywaj nagrody takie jak: monety, karty z zawodnikami oraz karty jednorazowe. Dodatkowo będziesz miał możliwość śledzenia swoich statystyk i ligowych postępów.

Nowe opcje wyszukiwania kart na rynku oraz możliwość i porównania – nowy, usprawniony, łatwy w obsłudze interfejs, umożliwia wyszukiwanie zawodników poprzez wpisanie ich nazwiska, a nawet porównywanie podobnych zawodników.

Lojalność Zawodników - lojalni zawodnicy będą wydatnie powiększać zgranie zespołu. Karty z zawodnikami znalezionymi w paczkach automatycznie powiększają współczynnik zgrania. Natomiast karty zakupione na rynku, aby uzyskać status Lojalnego Zawodnika, będą musiały być użyte w meczu przynajmniej 10 razy.

FIFA 14 - FUT 14 Zgranie

Ustalanie numerów– Po raz pierwszy w FIFA Ultimate Team będziesz miał możliwość ustalenia numerów na koszulkach oraz wykonawców stałych fragmentów gry bezpośrednio w menu zarządzania składem.
    ................................................................................................................................................................................................................
    9 NOWYCH FORMACJI!!!!!!!!
    1. 4-2-3-1 (2)

Najbardziej oczekiwana przez społeczność formacja w FIFA Ultimate Team. To modyfikacja standardowej wersji 4-2-3-1, w której na bokach zamiast ŚPO są miejsca dla PP i LP.

4-2-3-1 nowa formacja FUT

2. 4-4-2 (2)

To defensywny wariant popularniej 4-2-2 z ŚPD w miejsce ŚP.

4-4-2 defensywna FUT

3. 4-1-2-1-2 (2)

Nowa wersja najbardziej popularnej formacji w FUT 13. Zamiast LP i PP mamy środkowych pomocników. ŚPO gra bliżej dwójki wysuniętych napastników.

4-1-2-1-2 w FUT 14

4. 4-1-4-1

Ta nowa formacja zapewnia kontrolę nad środkiem boiska dzięki dwóm ŚP i środkowym defensywnym pomocniku.

4-1-4-1 nowa formacja w FIFA 14

5. 4-5-1 (2)

To inny wariant 4-5-1 zapewniający równowagę w środku boiska, dzięki trzem ustawionym w linki ŚP. Taki wariant zapewnia ochronę przed kontratakami.

4-5-1-nowa wersja fut14

6. 4-3-3 (2)

Drugi wariant niezwykle efektywnej formacji z FUT 13. Zastępuje jednego z ŚP, ŚPD zapewniając większy komfort w obronie.

4-3-3-nowa w FUT 14

7. 4-3-3 (3) “Defensywna”

Trzecia wersja 4-3-3 stworzona do gry obronnej. Dwóch skrajnych ŚP zostaje zamienionych na ŚPD.

4-3-3 defensywny w FUT

8. 4-3-3 (4) “Ofensywna”

Ofensywny wariant 4-3-3 zmieniająca jednego z ŚP na ŚPO, w celu wspierania atakującej trójki LS/NA/PS.

4-3-3-ofensywna FUT 14

9. 4-3-3 (5) “Fałszywa 9”

Ostatni wariant 4-3-3 z gdzie zamiast napastnika jest pozycja środkowego napastnika (ŚN). Taka formacja ułatwia utrzymywanie się przy piłce i konstruowanie ataków środku boiska.
    ................................................................................................................................................................................................................
    Karty LEGEND tylko na konsole Xbox 360 i Xbox one!!!!!
    Web app startuje równo 15 września,od tego dnia posiadacze futa 13 mogę już handlować i otworzyć pierwsze paczki powitalne!!

W miarę napływu nowych informacji będę o tym informował,jeśli jednak będziecie mieli coś ciekawego podzielcie się tym :D
    JEŚLI TEMAT SIĘ SPODOBAŁ DAJ PRZYDATNE!!!!! :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. wasilek6320

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Kto obczajał finezyjne strzały w demie 14 :D beka,praktyczne każda wpada haha

4. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    jak na powitalne paczki nie były takie tragiczne :D

5. kamileqPL

kamileqPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Czy ktoś z Was też miał taki problem, że jak próbuje się zalogować do web app'a FUT 14 to wyskakuje ten komunikat o pytaniu pomocniczym i jak podaję prawidłową odpowiedź to jest napisane, że zła...

6. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    To tylko w demie EA ogłosiło na stronie że w pełnej wersji będzie to naprawione

7. Łukasz%

Łukasz% Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Białystok
  8. VenoVel

VenoVel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mam pytanie, mianowicie czy korzystanie z web app jest udostepnione tylko dla tych ktorzy byli, sa posiadaczami fify 13?

9. wasilek6320

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Tak 13 musisz mieć,14 nie konieczne :D

10. wasilek6320

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No,no ładny start,ale ja ci radzę żebyś to sprzedał i trochę na tradingu zarobił ::D

11. mustangx

mustangx Banned

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Sącz
    jakim ustawieniem najlepiej grac?

12. wasilek6320

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    To zależy od twojej gry....Mi w 13 przypadało na 1 przegraną 8 zwycięstw..Moje najlepsze to 3-5-2 i 4-3-3(w 14 fałszywa 9)
    Moim zdaniem najlepsza jest 3-5-2,równie dobra będzie zapewne ,,fałszywa 9'' ,ale to się okaże..
    Tak jak mówiłem liczą się przede wszystkim umiejętności ,a nie formacja :D

13. wasilek6320

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jak ktoś będzie coś wiedział o fucie na androidzie to niech ta znać :D

14. FUTcoins

FUTcoins Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ZAPRASZAM NA 1 KONKURS W FUT 14 :)

Do wygrania 10k za poprawne wytypowanie meczu Roma - Lazio.

http://futcoins.pl

15. Przemek1343

Przemek1343 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    łomża
    Mam 9k coinsow na x'a. Mogę sprzedać bądź wymienić za 9k na ps3.

16. mchudy

mchudy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Polska
    Ja w 13 grałem : 4-2-2-2 . Mi się obecnie gra tym najlepiej. Fajna formacja przy szybkim przodzie. 4 z przodu i 6 z tyłu spokojnie wystarczy jak dobrze potrafi się rozegrać akcję:)
    Nigdy nie byłem przekonany co do 3-5-2...jakoś się ciężko przestawić :p

17. VenoVel

VenoVel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam, moglby mi ktos powiedziec czy mozna fifa points kupic poprzec sms. Oczywiscie dla konta FUT na xboxie.

18. mchudy

mchudy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Polska

Nie

19. Shiniox

Shiniox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Jest ktoś tutaj, kto buduje dobre składy ? :D
    Mógłbym prosić o Hiszpański skład do 50k ?

1 osoba to lubi.
  20. wasilek6320

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    BBVA xboxforum.pl FIFA 14 Ultimate Team Squad by wasilek6320 | Futhead
    Proszę bardzo;Ewentualne zmiany;
    Pedro-sanchez
    khedira-song
    courtois-diego
    juanfran-joa pereira
    costa-tańszy a równie dobry(gameiro)
    Mam nadzieje że pomogłem (daj przydatne! :D)

1 osoba to lubi.
  21. Piki

Piki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    Czy w FUT jest możliwość ustawienia szczegółowej taktyki? Widzę tylko ustawienie formacji i oczywiście kadry, a chciałbym takie ustawienia jak poza FUT - podania, tempo, jakieś strzałeczki w edycji formacji, zaangażowanie w atak/obronę, pressing itd.

Wczytywanie...

Poleć forum