1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa Ultimate Team 50zł

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Si Mon, Grudzień 26, 2013.

1. Si Mon

Si Mon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Muenchen, Germany
    WITAM.

Mam pewien problem. Kupiłem młodszemu bratu mojej dziewczyny doładowanie 50zł Fifa ultimate team. Następnie zrobiliśmy konto na stronie commerce.microsoft.com i tam też zrealizowaliśmy kod. Teraz mam na tym koncie 50PLN ale nie wiem co dalej i jak to wykorzystać w Fifa 14. Znalazłem też instrukcje na pudełku że ten kod realizuje się z poziomu konsoli a nie przez komputer i przeglądarkę. Czy zrobiłem coś nie tak? Jak wykorzystać teraz te 50zł? Proszę o pomoc. :(

Wczytywanie...

Poleć forum