1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa Ultimate Team

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ozil19997, Maj 5, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. ozil19997

ozil19997 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Mrągowo
    Dzisiaj wszedłem w Ultimate Team i nie zobaczyłem że nie mam już zawodników w składzie, klubie. Wiem, że ktoś włamał mi się na konto i zaproponował wymianę za wszystkich moich graczy za jakiegoś Santane wartego 1k. Chciałbym wiedzieć czy mogę coś z tym zrobić? Napisać do EA czy coś? W ten skład nie wkładałem prawdziwej kasy jak to teraz robi większość ale na Aguero, Bale czy Kompanego musiałem poświęcić trochę swojego czasu. Na pewno nie był to żaden mój kolega bo nikt z nich nie bawi się w FUT'a a hasło na pewno nie jest proste do złamania. Prosił bym jeszcze o e-mail do EA.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ozil19997

ozil19997 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Mrągowo
    Problem już rozwiązałem sam :D Tak to jest jak się wierzy w darmowe coinsy itp ale człowiek uczy się na błędach. Ostrzegam wszystkich przed takimi programami typu darmowe doładowania, microsoft points itp

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum