1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA Ultimate Team

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Arkadius Maximus, Grudzień 6, 2014.

1. Arkadius Maximus

Arkadius Maximus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam pewien problem.
    Gram FUT, byłem sobie w V lidze i po zdobyciu 19 pkt nie awansowałem do IV, pomimo że dostałem coins i informację, że zdobyłem mistrzostwo.
    Stwierdziłem, że to pewnie jakiś błąd, no trudno, zdarza się. Gram kolejny sezon w tej V lidze i po zdobyciu 13 pkt znowu wyskakuje informacja, że zdobyłem mistrzostwo, dostaję coins, itd. Dla mnie już to była paranoja, ale nic. Gram dalej. Włączam sobie pierwszy mecz w IV lidze, który minimalnie przegrywam i zostaje on niezaliczony. Włączam drugi mecz, który wygrywam, dostaję coins, ale nadal widnieje, że mam 0 pkt i 10 meczów do rozegrania.

Moje pytanie brzmi, czy ten błąd można jakoś naprawić, czy jednak ludzie z EA to imbecyle, którzy wypuszczają felerne gry i każą nam za to słono płacić.

2. Lotnik421 Xbox One

3. damiano9991996

damiano9991996 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    To jest EA Sports, Feel the game :D
    Nic z tym nie zrobisz, prawie każdy ma takie błędy, wina "programistów" i serwerów EA.
    PS. Ciesz się, że przynajmniej coinsy dostałeś, ja w FUT14 World Cup wygrałem finał,cieszę się że dostanę 35000 coinsów, a tu podczas wczytywania "wystąpił problem z serwerem EA..." i nie dość że nic nie dostałem to jeszcze mi zmniejszyli mnożnik za wyjście z meczu :applause:

1 osoba to lubi.
  4. Arkadius Maximus

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzisiaj zagrałem mecz i to samo-nie zalicza nadal. Rozegrane 3 mecze w IV lidze i nic nie zalicza. Mam rozumieć, że to koniec mojej przygody z FUT? Nie widzę sensu grać, skoro już nic więcej nie mogę osiągnąć.
    Już wiem. Sezon wcześniej FIFA dziwnym trafem awansowała mnie na 3 kolejki przed końcem sezonu. No i teraz 3 pierwsze mecze w lidze nie były zaliczane, a od 4. normalnie już zalicza.

EA za tę grę na xboxa 360 wołała 219 PLN. Lepiej jechać na piracie i na RGH niż płacić tyle pieniędzy za możliwość gry online z ciągłymi błędami serwerów EA, niezaliczonymi meczami, wywalaniem w trakcie gry.

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

5. damiano9991996

damiano9991996 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Sezon wcześniej awansowałeś, bo może osiągnąłeś już wymaganą liczbę punktów do awansu, to jest normalne.
    Sprawdź jeszcze na głównym ekranie FUT, tam gdzie wybierasz tryb gry (sezon, turniej itp.) i czy tam przy sezonie masz wyświetloną prawidłową liczbę punktów. Też tak miałem że tu miałem 9pkt. a jak wszedłem w tryb sezonu to wyświetlało mi 3 punkty i 2 mecze więcej do zagrania. Nawet wtedy zagrałem 12 meczy w sezonie, zdobyłem wystarczającą liczbę punktów do awansu, ale i tak zostałem w tej samej lidze :D . Jeśli nie olałeś już do końca Fify to radzę ci dokończyć do końca ten sezon i w kolejnym powinno już ci normalnie naliczać punkty, wszystko zależy od kondycji serwerów EA, pewnie były przeciążone jak grałeś i to spowodowało błędy przy zliczaniu punktów.

6. Arkadius Maximus

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzisiaj ten sam problem. Zagrałem trzy mecze, bilans: 1-1-1 i remisu mi nie zaliczyło. Nie wiem dlaczego.

Mam jeszcze jedno pytanie co do FIFY. Od początku gry w FUT moja obrona gra bardzo wysoko, ok. 50 m. O ile w pierwszej połowie jest jeszcze ok to w drugiej już ludzie się domyślają, że wystarczy dać długą piłę na środek boiska i będzie sam na sam. Tak tracę większość bramek. Szukałem ustawienia własnej taktyki, ale chyba czegoś takiego w FUT nie ma. Jak mogę tę obronę cofnąć? To że mogę wybrać styl gry defensywny krzyżykiem to wiem, ale nie chcę cofać całej jedenastki do tyłu tylko samą obronę.

7. kamil126

kamil126 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Radomyśl Wielki
    Zobacz sobie na pracowitość obrońcow w ataku/obronie , może maja wysoko w ataku i zapuszczają się zbyt daleko

Wczytywanie...

Poleć forum