1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

fifa ustawienia , pytania ,

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez anih1, Listopad 22, 2011.

1. anih1

anih1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam , od dziś mam FIFE 12 ANG,
    chciałbym wiedzieć czy można znalesć (ustawianie poziomów )chodzi mi o to ustawianie poziomów co bylo na początku 1 właczenia gry)
    i też chcialbym ustawic poziom gry ale na tych kreskach w lewo i w praco :
    ustawic chcialbym :
    - zeby moj bramkarz i przeciwnika druzyny bramkarz lepeij bronil ,
    - żeby strzały byly troche mniej celne ,
    - zeby przeciwnicy byli bardziej tak jakby atakujacy, chodzi mi zeby jak idzie pilka to nie stali w miejscu a bardziej probowali odbierac
    - zeby lepiej druzyna odzyskiwala pilke

Fife mam po ang, wiec nie wiem za bardzo troche jak tam znaczy zebym to ustawial, wiec jelsi mozecie pomóżcie byłbym wdzięczny, no i pytania też :
    dziewczyna jedna powiedziala ze podobno wersje ang mozna jakos zmienic na Pl , ze mozna jakis dodatek sciagnac z internetu chyba o X live jej chodzilo i bd w tedy po poslku chodzila da się to zrobic ?
    i czemu jak wybieram reprezentacje nie ma flag nie ktorych narodowych ? ,- nie ma licencji ? czyli w tych logach dziwnych w ktorych nie ma licencji nie są prawidzwe stroje ? a w tych co są , są prawdziwe stroje na 100 procent ?
    i czy da się zrobić tam na tej tabelce wynikow jak idzie mecz ustawić loga np. klubow i reprezentacji a nie tylko napisy kto z kim gra ?

przepraszam za nie ktore takie dziwne pytania :p ale coz hehe Pozdrawiam

(jednego tego posta podobnego ustawilem chyba w innym dziale przypadkowo tez z grami prosze o tam tego posta takiego samego o usuniecie przepraszam za pomylkę) , lub moze ktos mi go dal do innego dzialu bo wlasnie dzis sie zdziwilem ze w innym jest.
    ten ktorego czytacie jest w dobrym bodajże dziale wiec prosze o tam ten z fifą o usunięcie)

Wczytywanie...

Poleć forum