1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa Word cup 2010 wasze osiągnięcia

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez daniel12949, Czerwiec 28, 2010.

1. daniel12949

daniel12949 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Stalowa Wola
    Witam jakie są wasze osiągnięcia w fifa 2010 word cup??
    Ja mam po 5 meczach mam 2 miejsce w kwalifikacjach (gram Polską, poziom najtrudnieszy) i wszystko na to wskazuje że uda mi się zakfalifikować
    Czy udało się komuś z was wygrać cały turniej Polską na najtrudnieszym poziomie??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kaspian777

Kaspian777 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gołdap
    Tak mi się udało na luzie, gram w fifę od 10 lat i ten najwyższy poziom trudności w Fifie to żaden problem dla mnie, nawet mi się udało azerbejdżanem...

4. daniel12949

daniel12949 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Stalowa Wola
    Ja wlasnie dzisiaj przegralem dwa ostatnie mecze i odpadlem mialem 3 miejsce w grupie 16 punktow

Wczytywanie...

Poleć forum