1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA World Cap 2010 Kwalifikacje

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Kosa77, Maj 11, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Kosa77

Kosa77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świdwin
    Siemka!!! Czy w FIFA World Cap 2010 są kwalifikacje??Wiem, że są tylko można kierować jednym zawodnikiem.Ja natomiast chciałbym zagrać całą drużyna oczywiście Polską.Grałem od fazy grupowej ale to 3-4 godzinki i mam puchar a, ja chciałabym pograć troche dłużej.Może jest to jakoś ukryte??
    PS.Wiem, że jest takie coś jak Story of Qualifing i grałem w to wciągające ale jednak chciałbym od kwalifikacji.PLIS o szybką odpowiedź.Odwdzięczę się SoCzYsTyM DzIęKuJę !!! .

2. Lotnik421 Xbox One

3. stomil-olsztyn

stomil-olsztyn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczytno/Olsztyn
    tak jest. wchodzisz w world cup i tam masz opcje full tournament i to jest razem z kawalifikacjami

4. Kosa77

Kosa77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świdwin
    DzIęKuJę BARDZO!!!!! Temat do zamknięcia!!!

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum