1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa World Cup 2010-forma piłkarzy,opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez korni93, Czerwiec 29, 2010.

1. korni93

korni93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam..chciałbym się was zapytać co sądzicie o tym że zaczyna się z formą "75"mnie to osobiście doprowadza do Szweckiej pasji..jak bym nie grał nigdy przez mistrzostwa nie osiągnę pełnych możliwości z drużyną..załóżmy jak gram eliminacje to spoko przez tyle meczy forma będzie ok ale wchodze do grupy i zaczyna się od 75..czy to dla was nie idiotyczne? piłkarz gra świenie w eliminacjach a na mistrzostwach ma forme jakby nie grał 2 lata w piłkę..
    ogólnie szanuje piłke nie trace głupio dużo celnie uderzam a i tak jeden piłkarz dostanie ocene 8-9 max kilku po 8 7,5 i zawsze kończy sie tak że dochodze do finału i mam ze dwóch piłkarzy z formą 80 a reszta to po 79-dla mnie to kretyńskie i mam nadzieje że tego nie będzie w fifie 11.macie może jakiś sposób na to by ta forma jakoś lepiej rosła?bo zamiast cieszyć się grą musze sie spinać by grać tak jak mi nakazuje gra.potrafie napastnikiem walnąć 4 bramki a i tak dostane 8 :)gra ma cieszyć a nie denerwować wiec powiedzcie jak wy na to patrzycie :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. korni93

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    jaką taktyką opłaca sie grać by te oceny i forma w miartę normalnie rosła?:)

4. Daniello09

Daniello09 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Fajnie wymyślili tą formę tylko niech ją bardziej dopracują. Ja jak grałem Polską i doszedłem do finału to chyba miałem najlepszych koło 90.

5. korni93

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    no widzisz dla mnie nie fajnie..może polską tak ale jak grałem Argentyną,Brazylią,Holandią czy Hiszpanią to nie mogłem osiągnąć dobrej formy..w eliminacjach jest ok bo dużo meczy itd ale zaczyna sie turniej i forma sie kasuje i zaczynasz z 75 i zanim dojdziesz do finału to nie zdążę osignąć w miarę przyzwoitych atrybutów i to dla mnie zrobili bez sensu ;)

Wczytywanie...

Poleć forum