1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

fifa world cup 2014

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kizo, Kwiecień 19, 2014.

1. Kizo

Kizo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    146
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Zary, Poland
    Witam wiec mam problem z tą grą( zciągałem już z różnych stron w formie iso przerabiałem potem przez iso2god lub exiso gui lub odrazu przerobioną pod rgh i za każdym razem wyskakuje komunikat PRZETRZYJ PŁYTE ŚCIERECZKĄ lub GRA NIE DIZAŁA SPRÓBÓJ POBRAC JESZCZE RAZ próbowałem już kilkakrotnie i bez rezultatu mam konsole xbox przerobioną rgh fsd3 dash 16547 smigają mi wszystkie najnowsze gry .

2014 FIFA World Cup Brazil (2014) [ENG] [JTAG]

2014 FIFA World Cup Brazil [MULTI3][PAL][XDG3][LULULAFOL]

2014 FIFA World Cup Brazil (2014) [ENG] [Region Free] [XBOX360-COMPLEX]

2014 FIFA World Cup Brazil (2014) [ENG] [NTSC] [XGD3]

2014 FIFA World Cup Brazil (2014) [ENG] [USA] [XBOX360-PROTOCOL]

za każdym razem ten sam problem czy przerobione iso2god lub exiso. Brak już mi pomysłu JAKIS POMYSŁ ???

2. Lotnik421 Xbox One

3. mariusz1190

mariusz1190 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    spróbuj na początek wyczyścić pamięć podręczną dysku w konsoli w orginalnym dashu, jak nie pomoże to spróbuj odpalić z innego dysku/pendrive

4. Kizo

Polubienia:
    146
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Zary, Poland
    to już też próbowałem i z pena i z dysku wew bez powodzenia

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3215
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
  6. Kizo

Polubienia:
    146
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Zary, Poland
    aktualizacja na 16747 nie przyniosla poprawnego rezultatu rozwiązania problemu dodam że kolega ma rgh dash 16547 przerabialiśmy w tym samym czasie u tego samego goscia i mu fifa brasil śmiga którą sam mu zciągłem i przerobiłem w iso2god

Wczytywanie...

Poleć forum