1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa09- replay

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Pape, Luty 19, 2009.

1. Pape

Pape Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wałbrzych
    Siema mam pytanko ;)

Czy mozna w fifie 09 zapisywac powtorki w xboxie arcade z karta 256?? a jesli tak to jak? Wchodze w te menu gdzie sie powtorke oglada i dalej nie zabrdzo wiem jak zapisac;/

2. Lotnik421 Xbox One

3. joohhnny

joohhnny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    TG
    Nie idzie wogle zapisaywac nawet na elite ;p :)

4. Macin113

Macin113 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Oczywiscie ze mozna zapisywac powtorki...
    Nie wazne czy masz Arcade czy konsole z dyskiem, ponieważ powtorki wysylane sa na serwer www.eafootballworld.com . Tam logujemy sie i mozemy ogladac wszystkie powtorki, ktore wyslemy :)
    A jak to zrobic? Musisz byc zalogowany do XBL, nie jestem pewien czy musisz miec konto Gold. Okrajasz powtorke i wysylasz (guzik Y o ile dobrze pamietam).
    Filmiki musza byc okrojone, poniewaz maja ograniczona pojemnosc wyslania- troche to meczace, lecz da rade :)

5. rymcio1987

rymcio1987 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Knurów
    niby się da.. ale ja w ten sposób zapisałem 3 replaye i żadnego nie ma na tej stronie !! a nawet jak się da to co z tego ;/ zapisać da się grając tylko offline ;/moim zdaniem to jedna z największych wad Fify :/

Wczytywanie...

Poleć forum