1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa09

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Quarter15, Lipiec 21, 2011.

1. Quarter15

Quarter15 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Słupsk
    Otóż wcześniej miałem konsole przerobioną lecz zainstalowałem najnowszego patcha i przeróbka konsoli przestała działać lecz włączyłem grę na xbox live i mi się spodobała gra online więc postanowiłem kupić zdrapki xbox gold i grac na oryginałach kupiłem kilka gier za granicą i mam pytanie mam fife 09 po angielsku i czy jeśli wrócę do polski i włączę grę to czy z xbox live ściągnie mi się patch spolszczający lub czy można go jakoś pobrać poprzez xbox live ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Jeśli na pudełku nie ma napisane, że jest pl, to musisz zadowolić się wersją angielską.

4. patrykUS

patrykUS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kętrzyn
    Ustaw region na PL. Jeśli to nie pomoże to nauczysz się kilku dodatkowych anegdot piłkarskich w j.angielskim :)

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    z tego co wiem to w fifie jest tak ze na poczatku jest ekran z wyborem jezyka, jesli nie ma polskiego to gra nie ma tego jezyka i nic nie poradzisz

Wczytywanie...

Poleć forum