1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa10-achievementy

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Ogór, Październik 8, 2010.

1. Ogór

Ogór Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam mam problem więc grałem w FIFE 10 tryb menedżerski i jakaś 2 ligą aby zdobyć osiągniecie Climbing the Ladder,Double Champs,The Treble(czy 2 razy z rzędu wygrać ligę i 2 razy awansować do wyższej ligi i zdobyć potrójną koronę)

I mam problem ponieważ wygrałem już drugi sezon i zdobyłem potrójną koronę(liga,puchar europy i puchar Anglii) i jak skończyłem ostatni mecz to tylko mi jedno osiągnięcie zaliczyło.Czemu tak się zrobiło?

Można to jakoś naprawić tak aby móc te osiągnięcia zdobyć?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Szolder

Szolder Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jaworzno
    Climbing the leader to chyba musisz zaczac w 3 lidze angielskiej i dojsc do pierwszej

4. Ogór

Ogór Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Pisze ze muszę 2 razy awansować więc awansowałem i nic i czemu mi potrójnej korony nie zaliczyło? Wygrałem przecież Ligę,Puchar Anglii,Puchar Europy

Poleć forum