1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa10-achievementy

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Ogór, Październik 8, 2010.

1. Ogór

Ogór Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam mam problem więc grałem w FIFE 10 tryb menedżerski i jakaś 2 ligą aby zdobyć osiągniecie Climbing the Ladder,Double Champs,The Treble(czy 2 razy z rzędu wygrać ligę i 2 razy awansować do wyższej ligi i zdobyć potrójną koronę)

I mam problem ponieważ wygrałem już drugi sezon i zdobyłem potrójną koronę(liga,puchar europy i puchar Anglii) i jak skończyłem ostatni mecz to tylko mi jedno osiągnięcie zaliczyło.Czemu tak się zrobiło?

Można to jakoś naprawić tak aby móc te osiągnięcia zdobyć?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. Szolder

Szolder Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jaworzno
    Climbing the leader to chyba musisz zaczac w 3 lidze angielskiej i dojsc do pierwszej

4. Ogór

Ogór Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Pisze ze muszę 2 razy awansować więc awansowałem i nic i czemu mi potrójnej korony nie zaliczyło? Wygrałem przecież Ligę,Puchar Anglii,Puchar Europy

Poleć forum