1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa10,dwa pady,zawiecha

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez pavlik, Maj 12, 2010.

1. pavlik

pavlik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam dosyć nietypowy problem ,pierwszy jaki mnie spotkał z klocem odkąd go mam. A mianowicie chodzi o to że grając z kumplem w fife10 po kilku sekundach dopóki "drugi" pad nie ruszy się czy też nie wcisnie jakiegos przycisku konsola łapie zwieche. Nigdy mi się to nie przytrafiło i nie moge sobie z tym poradzić. Wcześniej nie miałem z tym problemów,grając jedyn padem jest wszystko ok,inne gry tez działają prawidłowo. Gra jest na dysku. Dodam że zrobiło mi się to odkad pojechałem z konsolą do kumpla,u niego też się tak przytrafiło i któryś z kumpli zacząc cośszpacić w opcjach mnie wtedy nie było i nie wiem czy mogło mieć na to jakiś wpływ,ale gra działala tam. U siebie nie wiem co przestawiać. Ma ktoś jakiś pomysł?

2. Lotnik421 Xbox One

3. PonczeQ

PonczeQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sky-NET :D
    Hmm, możesz zajrzeć do opcji kontrolera. Tam są z najnowszych dashboardem takie opcje jak czułość itd (w starszych pewnie też, ale ja to 1 raz zauważyłem). Jak masz możliwość, to zagraj tymi padami na innej konsoli - jeżeli problem będzie sie powtarzał to wina padów i odwrotnie. Chociaż twierdzisz, że w innych grach nie ma tego zjawiska. Spróbuj wywalić z dysku grę i odpalić z samej płyty - ja miałem problem z Project Gotham Racing, gdzie nie miałem dźwięku po skopiowaniu na dysk. Pozdrawiam.

4. konrad767

konrad767 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    tez tak mam. musisz wywalic z dysku ustawienia osobiste w FIFA10 i bedzie działac

Poleć forum