1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa10 gra przez sięć

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xavi12, Luty 25, 2010.

1. xavi12

xavi12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam , mam taki otóż problem podłączyłem xbox live wszystko ladnie pięknie odblokowałem porty i załaczam sobie fife 10 zagrałem nawet 2 mecze i co? Teraz no i przed tymi 2 meczykami mam problem cały czas wyskakuje komunikat "gra niedostepna "-gracze sie rozlaczaja to ja wiem ale nie mozna zmieniac druzyny jak ja jestem gospodarzem to nie moge zmienic jak ktoś inny to jak wejde odrazu gra niedostepna . Możecie mi coś poradzic ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. xPnsRx

xPnsRx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To normalne. Poprostu czasem dzieje się tak , że gdy wysyłasz zaproszenie do gry dla jakiegoś losowego gracza (bo bierzesz Head to Head mecz tak?) to on poprostu nie akceptuje zaproszenia. Teamu nie możesz wybrać póki typ nie da oznak życia ;)

Wczytywanie...

Poleć forum