1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA11 Centrum tworzenia

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez royaldevil, Grudzień 26, 2011.

1. royaldevil

royaldevil Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, od razu na wstępie proszę o wyrozumiałość.
    Chodzi o grę FIFA 11 na konsole xbox 360. Chciałbym stworzyć sobie klub w centrum tworzenia i nie mam pojęcia jak to zrobić. Gdy wchodzę w centrum tworzenia na stronce EA to tworzy mi się klub do FIFY 12. Widzę że można ściągnąć sobie stworzone przez kogoś innego kluby i sprawdzałem, że działają, jednak ja chcę stworzyć swój własny. Jest to jeszcze możliwe, czy można już tworzyć tylko do FIFY 12?

Z góry dzięki. Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. royaldevil

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. exporttOne

exporttOne Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Prawdoporobnie się nie da.. ja również nie potrafilem tego zrobić wiec pobrałem gotowy .

5. royaldevil

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    trochę szkoda, bo fifa 11 jest naprawdę super i nawet nie myślałem o kupnie 12, a dopiero od niedawna zacząłem grać na xbox live, no cóż dzięki za odp, jakby ktoś jednak znalazł sposób na stworzenie sobie klubu to będę wdzięczny ;)

Wczytywanie...

Poleć forum