1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA11 problemy z serwerami i grą na online

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez maczosito, Październik 2, 2010.

1. maczosito

maczosito Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    BOLESŁAWIEC
    Witam wszystkie osoby posiadające fife 11 i grające na xox live. Ja posiadam fife od dnia premiery gra bardzo fajna ale gdy próbuje zagrać mecz rankingowy gwiazda na online to gra sie zawiesza tak samo jes z wirtualnymi klubami diś udało nam sie zagrać tylko 3 mecze ciągle albo nie znajduje osób albo sie gra zawiesza co jes z tymi serwerami ea i tu mam pytanie czy wie ktoś może kiedy będzie można normalnie i bez problemu pograć online w fifa 11 ???????????

2. Lotnik421 Xbox One

3. maczosito

maczosito Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    BOLESŁAWIEC
  4. rafson999

rafson999 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam
    Dołanczam się do kolegi Maczosito.
    Mam ten sam błąd.
    Wrzuca mnie do gry online 1 raz na 15.
    Proszę o pomoc, ponieważ nie wiem czy to przez mój net czy przez serwery EA.

Wczytywanie...

Poleć forum