1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa12 Multi

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez tomix710, Grudzień 23, 2012.

1. tomix710

tomix710 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam jako że jestem posiadaczem Xboxa 360 i gry FIFA 2012
    Chciałbym pograć przez internet
    Zakupiłem na stronie Konto Gold które powinno przyjść po świętach
    Jako że nie miałem okazji urodzin siebie grać przez internet to z jednej strony już się nie mogę doczekać a zdrugien strony nie chciałbym nic zepsuć.
    Więc mam trzy pytania:
    Robić nowego użytkownika tylko do internetu i tam wprowadzić numer na Golda czy kod wprowadzić na koncie na którym gram już prawie rok?
    Co i jak poprawnie trzeba zrobić by grać w fife 12 przez internet?
    Czy przepada mi numer który jest w opakowaniu do grania online jeśli wpisalem go w grę (zagralem raz po czym wylaczyłem konsole i przy następnym uruchomieniu wymagał dan z karty kredytowej do weryfikacji konta)?

Ogólnie sory za moje pytania ale jestem lajkonikiem

2. Lotnik421 Xbox One

3. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    1. Po co? Graj dalej na tym samym koncie...
    2. Te numer to Online Pass, który jest przypisany do konsoli, nigdy się nie kończy i umożliwia grę online w daną grę.
    3. laikiem*

Jedna rada - Czytaj forum...

4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Alert Jesteś użytkownikiem nie zakładaj tematów w dziale dla świeżaków

Wczytywanie...

Poleć forum