1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA13 czy i jak grać w sieci, origin itd

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez echo, Grudzień 11, 2012.

1. echo

echo Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przeglądam tematy związanie z grą, ale nie mogę się w tym wszystkim połapać. Więc tak - mam obraz gry na LT 3.0, grę wypaliłem, konsola ją widzi, tu nie ma problemu.
    Najpierw zgłosiła potrzebę aktualizacji - pobrałem 25MB. Następnie otworzyło się okno założenia konta na Origin by uzyskać dostęp do zawartości EA z konsoli itd

Konsola pyta czy potwierdzić adres e-mail (na którym mam założone konto x-boxa)
    Czy mam to zrobić?
    Następna sprawa - pokazało się okno proponujące połączenie z EA SPORTS FOOTBALL CLUB (by korzystać z ,,ekscytujących funkcji'' EA SPORTS Football Club, by uzyskać możliwość śledzenia postępów w grze, zdobywania PD itd
    Więc trzy pytania
    1. Czy potwierdzać konto na orgin za pomocą swojego e-maila
    2. Czy zezwalać na połączenie z EA Sportts Fottbal Club
    (to pytania na temat ogólie startu gry na konsoli)
    oraz główne pytanie
    3. Czy na kopii można w ogóle grać w XBL z innymi graczami, a jeśli tak czy muszę coś dokupić (jakiś pass-key od gry sieciowej)

z góry dzięki za próby odpowiedzi :smile:

2. Lotnik421 Xbox One

3. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    z tego co pamietam do fify musisz mieć online pass kupisz za ms point z allegro. i golda chyba lub 48h.

Wczytywanie...

Poleć forum