1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa13 nagrywanie bez ihasa

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez strus311, Maj 21, 2013.

1. strus311

strus311 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Wiem wiem to już któryś z kolei temat o fifie i nagrywaniu zwykłą nagrywarką, ale udało mi sie wygrzebać pare tematów, w których komuś sie udało nagrać zwykłą nagrywarką. Bardzo mi na tym zależy choćbym miał grać same mecze towarzyskie. Jeżeli komuś sie udało to bardzo prosze o ustawienia w abgx i img burn. Takie posty jak "kup ihasa" nie są mile widziane ;)
    Z góry dziękuje i Pozdrawiam !:wink:

2. Lotnik421 Xbox One

3. LordLotr

LordLotr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka
    Komuś sie udało bo poprostu miał nagrywarke ktora sobie poradziła czyli zwykle szczęście. Ustawienia w imgburn nic Ci nie dadzą

Wysłane z mojego X10i za pomocą Tapatalk

4. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Nagraj i zobacz czy ci się uda jak ihasa nie masz to loteria.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

5. roxes

roxes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Planeta Mako
    Nagrałem dla kumpla fife zwykła nagrywarka i działa instaluje się na dysku.

6. strus311

strus311 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wiedziałem, że ktoś na pewno nagrał więc jak byś mógł roxes to wstaw screeny z img burn i abgx bo odnosze wrażenie że coś poprzestawiałem ;)

7. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Instalowac sie moze a jak kariera dziala to jest oki. Z zwyklej se pogracie wszystko kariery lub probowac nagrac z programem paytools 0.15

8. strus311

strus311 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Prosiłbym was o instrukcje jak to nagrywacie, jakieś screeny z ustawieniami w abgx img burn czy z czego tam nagrywacie :>

9. kamil126

kamil126 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Radomyśl Wielki
    człowieku sprawdz sobie jaka masz nagrywarke .Jezeli to ktoras z tej listy http://xboxforum.pl/oprogramowanie-13/burnermax-payload-tool-lista-nagrywarek-kompatybilnych-154552/ to pobierz sobie program payload 0.15 i wtedy nagrasz bez problemu. Jesli chodzi ci tylko o mecze towarzyskie to mi sie udalo nagrac zwykla nagrywarka , ale chodzily tylko i wylancznie mecze towarzyskie .Nagrywalem takimi ustawieniami jak pod LT3.0

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum