1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa14

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez loot2014, Styczeń 9, 2014.

1. loot2014

loot2014 Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Witam. Mam problem z graniem online w fifie otóż gdy próbuje wcisnąć jakiekolwiek funkcję gry online wyświetla mi się komunikat :Twój profil gracza nie ma wystarczających uprawnień do skorzystania z tej funkcji. Mógłby by mi ktoś pomóc czy muszę zmienić coś w ustawieniach czy potrzebuję większego lvl mój lvl to 2 . Online gram od niedawna więc się nie dziwcie :p Z góry dzięki za pomoc.

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Musisz posiadać konto Gold.

2 użytkowników lubi ten post.
  4. loot2014

loot2014 Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Ah no tak dzięki za odpowiedź. A tak jeszcze z ciekawości są jakieś gry do których nie potrzeba konta gold ?

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

5. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    We wszystkie na singlu możesz grać bez Golda, a jeżeli chcesz grać online no to go musisz mieć.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum