1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa15 - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Sierak1717, Wrzesień 11, 2014.

1. Sierak1717

Sierak1717 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielawa

W wątku tylko opinie!

Demo Fify 15 według wielu miało być po prostu odgrzewanym kotletem, wersją sprzed roku z aktualnym rosterem. Przy odpaleniu pierwszy raz gry właśnie tego się spodziewałem, jednak EA stanęło na wysokości zadania i przygotowało nam całkiem inną grę niż mieliśmy rok temu.
    Nowa fizyka piłki i nowy szkielet zawodników dają lepszą kontrole nad futbolówką i wirtualnym zawodnikiem, dzięki tym zmianom wyeliminowany został jeden z największych problemów dotychczasowych wersji czyli czyli przesadnie drewniane ruchy. Poprawiona została również poprzez zmianę fizyki piłki cała kontrola nad futbolówką, prowadzenie, strzały, podania, dośrodkowania wszystko jest dużo bardziej naturalne. Poprawy doczekała się również oprawę wizualna, lepsi kbicę, którzy potrafią teraz oddać to co dzieje się na murawie (kibice gości nie cieszą się już gdy strzeli im się gola). Szkoda, że nie prawiono murawy.

Mnie osobiście ciekawi funkcja degradacji murawy która jest w menu, niedostępna co prawda ale tak jak wszystko bo na old genach w demie nie mamy wyboru warunków pogodowych itd. Czy będzie to w pełniaku dostępne hmm...z racji brak prawdziwej murawy 3D wątpię.

Ogólnie, jest bardzo mile zaskoczony. Dostaliśmy świetny produkt wyraźnie pokazujący, że hasło feel the game nie jest zarezerwowane tylko dla NextGen. Brawo EA,m bo jest za co.

PS. grałem w wersje na PC i oczywiście Ignite daje tej grze dużo smaczków, ale nie przesadze mówiąc, że po czasie gdy będzie się klikać aby te miodne scenki przerywnikowe szybciej kończyć w samym gameplayu różnica między OG a NG będzie niewielka

2 użytkowników lubi ten post.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. adiozzz

adiozzz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ja także oczekiwałem odgrzewanego kotleta, szczególnie na starszą generację jednak gameplay bardzo mi przypasował.
    Bramkarze są lepsi i bardziej naturalni w zachowaniach a i fizyka piłki znacznie się poprawiła.
    Interface także na plus. Ogólnie spoko, że EA nie olało sprawy i zaopiekowało się old genami :D
    Zostaje tylko czekać do końca września.

4. fajfik

fajfik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ogólnie od razu można zauważyć zachowanie bramkarzy (oczywiście na duży plus)... zobaczymy jak będzie miało to miejsce u słabszych drużyn ;)... tak jak kolega wyżej pisał... posiadam xBoxa 360 i One i na pierwszy rzut oka różnica jest zauważalna w przerywnikach i prezentacji przedmeczowej + zachowanie trybun + chłopcy do podawania piłek + degradacja murawy ( np. słoneczny dzień po pewnym czasie widać, że się tak wyrażę wybieganą murawę tzn. jest już jakby uklepana przez zawodników ;)....poza tym sama fizyka gry jest wręcz identyczna także posiadacze 360 na pewno będą zadowoleni ;)

5. Piwko89

Piwko89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bytom, Poland
    ograłem demko na xboxie 360 i rowniez jestem zadowolony ;) poprawiona fizyka i przede wszystkim reakcje bramkarzy na duzy plus,interfejs ładny przejrzysty,do tego ustalenie szybkiej taktyki przy roznym oraz dwie dodatkowe taktyki zespolowe takie jak defensywny AUTOBUS :D oraz ofensywny ATAK CAŁA DRUŻYNA.Ogolnie najnowsza fifa ladnie sie zapowiada jednak jak dla mnie ogromnym minusem jest i bedzie brak trybu WIRTUALNEJ GWIAZDY na Xboxie 360 oraz PS3 ://

6. qba123

qba123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    a czy został usunięty bug strzelania bramek z główek po dośrodkowaniach z akcji/rożnego? 80% bramek w fifie14 traciłem właśnie w taki a nie inny sposób grając online

7. kamilradom1910R

kamilradom1910R Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radom
    Tak zdecydowanie częstotliwość powodzenia tych akcji uległa zmniejszeniu. Zmniejszono również skuteczność podania L1 + Y. Strzały z dystansu już nie są randomowe. Trzeba się wykazać żeby zdobyć gola.

8. qba123

qba123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    naprawdę? jestem pod wrażeniem, że przyłożyli się też do starej generacji gry. hmm skoro tak to chyba kupię golda specjalnie dla dema;P

9. Sierak1717

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielawa
    MGra ma jedną zajebistą wadę. Zaczyna być wkurzająca. Gra sobie człowiek spokojnie aby poznać smaczki Man City vs Barcelona. Nagle rywale jeb, jeb, jeb i gol Messiego, ale aby to chociaż były normalne podania!? Gdzie tam. Gram na legendarnym i mam akcje Barcy na 16 metrze klepią na raz i to pięta, zewnętrzny itd. (takie podania z LB) i nagle Inieste górny lobik do Messiego i ten z pierwszej leciutko obok Harta. No kuźwa jak ja mam taką akcje zatrzymać! :nightmare:

Takich rzeczy w 14 nie było, a przynajmniej ja nie uświadczyłem. Gra jest na prawde zaskakująco dobra

10. Krystian0322

Krystian0322 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzisiaj pojawiło się demo dla użytkowników bez konta Gold :) Szkoda tylko, że nie da się zmienić warunków pogodowych, tylko gramy przez cały czas w tych samych na Anfield.

Przy okazji mam pytanko, mam konsolę od niedawna, czy w FIFIE 15 będzie można grać z kimś przez Internet mając konsolę podłączoną do wifi?

Edit: Nie wiem czy zauważyliście, obrońcy gdy są mocno naciskani, niekiedy nie bawią się tylko wykopują piłkę w aut :) Fajnie realistycznie to wygląda.

11. pan mihau

pan mihau Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    wro
    fife14 odpuscilem, nie przypadla mi do gustu. wedlug mnie byla zbyt mulowata.
    fifa15 na plus bramkarze, dynamika (cos pomiedzy fifa13 a fifa14), kiwanie w sytuacjach 1v1 a nawet 1v2
    25 wrzesnia biegne do sklepu po raz pierwszy z zapalem, mimo ze za wielkiego fana fify sie nie uwazam ;)

12. fajfik

fajfik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dodatkowo można opisać ciekawy system przy wykonywaniu rzutów rożnych... możemy wybrać z 4 opcji np: wszyscy nabiegają w str. GK tym samym utrudniając interwencję itp... możemy też wybrać jednego z graczy i w jego kierunku posłać futbolówkę:]... hmmm i powiem Wam, spróbujcie oddawać strzały z około 30m lub nawet dalej dokręcając odpowiednio piłkę ... gwarantuje wam ze 90% będą to bramki ;) ... fakt faktem mając takiego napastnika jak Suarez czy Ibrahimović ;) będzie o to łatniej :]... jednak troszkę chyba za łatwo zdobyć taką bramkę... pozdr

13. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    EA poszło chyba w dobrą stronę, ale piłkarze nadal nie zachowują się naturalnie.

14. Morwi

Morwi Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Fifa 15 to miłe zaskoczenie dla mnie, gra się świetnie w porównaniu do drewnianej 14. Miałem nie kupować 15 ponieważ planuje w maju zakup XONE i kupił bym wtedy wersje na XONE, ale jednak kupię 15 na X360 ponieważ wprowadzili sporo zmian i gra się w demo bajecznie.

1 osoba to lubi.
  15. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Najlepsza Fifa jaka się ukazała. EA Sports konsekwentnie co roku ulepsza swój legendarny już tytuł. I to im się o dziwo udaje. Gra się wyśmienicie. Bramkarze bardzo dobrze reagują na wszelkie strzały na bramkę. A i piłkarze podczas akcji robią wszystko aby umieścić piłkę w siatce. Poza tym bardzo dobrze się z nimi gra-świetnie współpracują. Mowa o singlu. Zagrałem na próbę mecz Polska-Brazylia-grałem naszymi i jakie podczas jego trwania były emocje. Tego się nie da opisać. Wynik: 2:1 dla Polski. Poza tym świetna nowa kamera. Np. podczas wykonywania rzutów rożnych ma się wrażenie jakbyśmy tam byli na tym boisku.

16. killazbb

killazbb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    W końcu połączyli fife i peesa :)) Poziom trudności się poprawił- komputer w końcu robi akcje i czasami genialnie czyści moje ataki.Właśnie podbeskidziem dostałem baty od lecha 5:3 gdzie w 14 na tym samym poz. trudności było by 2:0 dla mnie

17. Sierak1717

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielawa
    W wersjach na X360 i PS3 (pomimo zapowiedzi EA!!!) brak grafik BPL, goal-line technologi, możliwości ustawienia i zapisania 6 taktyk. Na forach zagranicznych burza, ludzie pozamawiali preordery i dostali inny produkt niż w oficjalnych zapowiedziach

18. bysiiuu

bysiiuu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Olać to! Gra ogólnie jest na +! Gram na RGH i jestem zadowoony. Miałem next gena kupic dopiero jak wyjdzie gta V ale chyba już kupię pakiet z Fifą :) Ciężko strzelić bramkę.

19. lisek88

lisek88 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    kielce
    Co do komentarza w PL wersji.Szkoda że się nie postarali coś zmienic ,bo gdy gram realem słysze ze nadal czekaja na 10 tylul Ligi mistrzów

20. tribalrage

tribalrage Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Dużo meczy jeszcze nie zagrałem ale powiem, że wersja na x360 to najlepsza piłka jaka do tej pory wyszła na tą konsolę. Teraz tylko trzeba jakiś lokalny turniej ograć z kumplami przy piwku

21. Killswitch

Killswitch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Gra jest spoko, ale w Ultimate Team jest jeden spory mankament, a mianowicie kondycja. Po pierwszym meczu gracze z pola mają kondycję na poziomie około 92, a w drugim meczu w końcówce już ledwo zipią. No sorry, ale nie będę zmieniał składu po meczu/dwóch. Nie wiem czy to zauważyliście, ale mnie to bardzo wkurza.

Wczytywanie...

Poleć forum