1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fight night 4

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez 87grzes, Wrzesień 24, 2010.

1. 87grzes

87grzes Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piekary Śląskie
    Gram w night figth 4 gra fajna tylko nie umiem czegos zrozumiec jesli gram na karierze swoja postacia i mam np tydzien do walki i swieca mi dni w kalendarzu na zielono czyli okres treningu ale tylko moge w jeden dzien trenowac?? bo np trenuje pierwszego dnia to pozostale mam tylko symulate ;/ czy mozna co dziennie przed walka trenowac jesli tak to jak to "wlaczyc"

2. Lotnik421 Xbox One

3. DJDIDO

DJDIDO Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    tam gdzie się świat kuńczy ;)
    przed walką mozesz tylko trenować 1-2 razy w zależności od daty. Tak już jest zrobiona.

4. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Wcale nie, można trenować więcej razy.
    Poprostu jak ustalasz termin walki to musisz ustawić walke na np. miesiąc czy dwa później. Im dalej tym więcej treningów

5. 87grzes

87grzes Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piekary Śląskie
    Aha Dzieki :)

Wczytywanie...

Poleć forum