1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fight Night Champion Brak Krwi

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez padaczny21, Czerwiec 19, 2011.

1. padaczny21

padaczny21 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.. Wiec tak jak w nagłówku.. Gram w Fight Nighta Champion juz kilka dni i ani razu nie widziałem na zawodniku kropli krwi.. a tak było okrzyknięte że bedzie bardzo realistycznie.. narazie jest tak... obijam mordy mocno to jest jedynie rumieniec na twarzy i tyle ;/ nie ma żadnych rozcieć ani krwawienia.. Dlaczego ?? jest jakas opcja gdzie sie to włącza ?? a no i nie mam Powtórek po Nokautach.. Prosił bym o odpowiedź jeśli ktos wie dlaczego

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    W opcjach musi być, sprawdź wszyskie, przecież jest napisane. A może grasz na koncie xbox live i jeśli nie masz 18 lat, to gra zablokowała rozlew krwi?

4. padaczny21

padaczny21 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    już rozwiązałem problem ;] nie wiem czy to od tego zalezy ale przeszedłem calą Historię czyli Champion Mode.. I teraz jak sie tłukę to czesto w 4-5 rundzie już zaczynaja sie rozcięcia ;D a 9-12 to juz czasem masakra jak dotrwam :p Pozdrawiam

5. mily27121993

mily27121993 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Też mam problem z brakiem krwi, przeszedłem Champion Mode ale nic to nie zmieniło, może ktoś zna jakieś rozwiązanie abym wreszcie ujrzał krew...

6. Pawlak108

Pawlak108 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ....

// SPAM

#jakubkameleon

7. Yarkezy

Yarkezy Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piotrków TryBunalski
    Ja wiem jak to poprawić . Trzeba gościa dostatecznie zlać żeby się Krew lała i tryskała :D . Ja jakoś problemu nie miałem z tym , że waliłem powiedzmy cały czas w jedno miejsce . Aż w pewnym momencie rozciąłem gościowi łuk brwiowy ;]

8. mily27121993

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A ja włączam sobie walkę na dwóch i gościa tłuke cały czas i mimo to tylko są ostre siniaki (zawodnikowi nie widać oka, tak jest opuchnięte) Ale nie pęka i krwi nie ma.

9. fobis33

fobis33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    pegi 16- krew w ktoryms momencie napewno powinna sie pojawiac. mi po kilku rundach sie pojawiala z tego co pamietam.. nie wiem jak na dwoch ale np po 8 rundzie krew powinna juz byc widoczna (nie pamietam po ilu dokladnie rundach)

10. batorzajac

batorzajac Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    krew jest, nawet jak nie przejdziesz, to grać trzeba umieć:) jak mocno zlejesz murzyna to nawet przerywają walkę z powodu ciągłej strugi krwi.

11. mily27121993

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A graliście w to po aktualizacji gry? Bo ja po jednej stronie czytałem że ponoć po aktualizacji zrobili żeby nie było tyle krwi.

12. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Chłopaki w pierwszej rundzie chcieliby by krew tryskała strumieniami : )
    W opcjach zwiększ sobie poziom obrażeń, powinni szybciej krwawić, tyle że to działa w dwie strony i twój zawodnik również bardziej to odczuwa

13. mily27121993

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam to na maksa ustawione. Nie chce widzieć krwi w pierwszej rundzie ale jak walcze 10-12 rund to w 10 rundzie powinno być jakieś rozcięcie, zawalczyłem już 100 walk i tylko w jednej miałem krew i to tyle że nawet nic nie skapnęło na spodenki. A na demie w każdej walce pojawia się krew w 3 rundzie. A wiec coś tu jest nie tak.

Wczytywanie...

Poleć forum