Fight Night Champion i TU

PiotraseQ

Świeżak
Świeżak
Z TU zawsze miałem problemy lecz olewałem i nie instalowałem, lecz teraz z musu potrzebuje, gdyż pobrałem wszystkie DLC do Fight Night Champion i z tego co wiem nie działają bez title update. DLC są dobre bo na większości forum ludzie twierdzili że sprawne.
Mój problem z TU jest taki że po aktywowaniu albo jednego albo drugiego i uruchomieniu gry, następuje crash i wyskakuje komunikat "Nie można uruchomić gry. Pobierz ją ponownie"(Bez TU działa dobrze). Czytałem wszystko instalowałem z automatycznych aktualizacji poprzez FSD, manualnie do cashe, nawet poprzez utworzenie "000B0000" mimo iż to długa nazwa TU, nic nie pomogło.
Dash - Freestlye 3 Beta Rev 735
Jądro - 2.0.16537

Proszę o pomoc, z góry dziękuje ;)
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Spróbuj zaktualizować FSD do 3.0 rev 775 i wtedy pobrać z Title Update Managera.
 

PiotraseQ

Świeżak
Świeżak
FSD zainstalowany, do tego czasu pozytywnie, lecz gdy się zabrałem za TU wszystko legło w gruzach.
Dla testu zainstalowałem też TU w paru grach i w każdej po zainstalowaniu wyskakiwał błąd.
Fight Night Champion - błąd
SKATE 3 - błąd
Fifa 14 - błąd
Fifa Street - błąd
NBA 2k14 - błąd
NHL 14 - błąd
Madden NFL 25 - błąd
WWE 2k14 - błąd
PES 2014 - błąd
Tekken Tag Tournament 2 - o dziwo działa!

EDIT: Można zamknąć jeśli ktoś ma taki sam problem to pobierzcie odnowa gry które chcecie zaktualizować i skonwertujcie na GOD gdyż na XEX nic się nie aktualizuje :(
 

Do góry Bottom