1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fight Night Champion problem po zmianie wave

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez penio5, Marzec 4, 2011.

1. penio5

penio5 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Mam problem, ściągnąłem ww grę, sprawdziłem obraz Abgx-em i wszystk ok, natomiast po zmianie wave na 3 i bezpośrednim nagraniu konsola nie odtwarza gry (otwórz/zamknij napęd). Sprawdziłem gre i okazało sie ze po spathchowaniu wywala kilka błedów CRC, czy to jest przyczyna ? co mam zrobic? POniej zamieszczam screena po zmianie wave.

2. Lotnik421 Xbox One

3. KULA

KULA V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    po spaczowaniu w abgx zawsze są takie błędy bo Wave się nie zgadza z oryginalnym :) po spaczowaniu nigdy nie przepuszcza się obrazu przez abgx. Jak płyta i jaką prędkością wypalane

4. penio5

penio5 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Płyta verbatim , predkosc 2,4. Po zmianie wave od razu nagralem, a sprawdzilem dopiero poznije jak okazalo sie ze gra mi nie dziala, tak dziwnie czyta plyte a pozniej tak jakby w ogole nie bylo cd w stacji.

5. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    zmieniłeś wave puściłeś przez abgxa wgral co na nowo pfi ale video juz nie naprawil.
    jednym slowem ****....les temat

6. penio5

penio5 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Krisr77 : Przez abgx-a przepuscilem po wypaleniu plyty poniewaz zastanawialo mnie dlaczego nie dziala,i wtedy puscilem obraz w abgx a wczesniej po spatchowaniu od razu nagralem nie wrzucalem do abgx-a.

7. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
  8. penio5

penio5 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    temat do zamkniecia, okazalo sie iz plyta sie zle wypalila, ponowne nagranie rozwiazalo problem

Wczytywanie...

Poleć forum