1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fight Night Champion Problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez slawek4129, Lipiec 27, 2012.

1. slawek4129

slawek4129 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,
    Mam problem z grą Fight Night Champion. Nigdy wcześniej nie miałem problemu z tą grą. A teraz gdy ją odpalam, i próbuje stworzyć swojego boksera - wyskakuje błąd:
    "Fight night champion boxers appears to be damaged and cannot be used"
    Jakieś sugestie jak można ów problem rozwiązać? Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. slawek4129

slawek4129 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    OK problem rozwiązany - trzeba było usunąć w folderze z grą (na HDD) - CORRUPTED FILES.
    Pozdrawiam.

4. szprot100

szprot100 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam Fight Night Round 4 i mam pytanie. Chodzi o to, że jak dałem legacy mode to pogralem pare rund i dalej w kalendarzu walk jest pusto i nic nie moge zrobic dalej. Prośba do was. podpowiedzcie mi co dalej robic. mam problem zeby wejsc w LEGACY RATING.

Wczytywanie...

Poleć forum