1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fight Night Champion-ustawenia pomoc

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Masownik20, Marzec 4, 2013.

1. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Witam
    Jako że nie ma Pl wersji tej gry mam małe problemy z rozszyfrowaniem angielskich odpowiedników.
    Chodzi o to że chciałbym ustawic obrazenia i krew na maxa ew. zwiekszyć je oraz zwiększyc wyszuwalność momentu na kontre. Nie wiem gdzie to tam jest wiem tylko że w setting trzeba to ustawic prosze o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. malyksg86

malyksg86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    co do obrażeń to My Corner --> Settings --> Gameplay --> Boxer Physical Damage i przesuwasz suwak na maxa, choć ja muszę powiedzieć, że aż takiej różnicy nie widziałem, może pomoże jak zwiększysz jeszcze suwak Boxer Thougness ale ręki sobie za to nie dam uciąć.
    Jeżeli zależy Ci aby krew się lała to polecam dlc Bare Knuckles Mode (gra się na gołe pięści) wtedy to jest istna sieczka na ringu :)

co do kontry, to tak samo My Corner --> Settings --> Gameplay --> Counter Punch Window, nie wiem na ile to pomoga bo mam ustawienia "fabryczne"

4. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    o mam poustawiane ale az takiej roznicy nie widze.. jesli chodzi o jedno i drugie w FN 4 jakos ten moment byl lepiej widoczny..
    Ps. wyszły jakies dodatki z bokserami? bo nie widze

5. malyksg86

malyksg86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    powychodziły jakieś dodatki ale nic specjalnego np. Paquiao w niższej wadze, było coś jeszcze ale nie pamiętam

jak chcesz widzieć krew to tak jak pisałem dodatek Bare Knuckles Mode, grasz normalnie na ringu tylko bez rękawic ale nie wszyscy bokserzy zgodzili się użyczyć swojej licencji do tego modu, np. braci Kliczko nie uświadczysz

Wczytywanie...

Poleć forum