1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fight Night Champion

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez koroner64, Kwiecień 18, 2013.

1. koroner64

koroner64 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam kilka pytań związanych z wyżej wymienioną grą, pierwsze to czy to normalne że nie mogę pobrać dodatków z menu gry które są za darmo np.walka bez rękawic? wyskakuje mi błąd 80153003, dzwoniłem do Microsoftu Polska i się dowiedziałem że oni niewiedza dlaczego tak jest:/ i mi nie pomogli, szukałem tzn starałem szukać ale nic nie znalazłem ale nic konkretnego nie mogłem znaleźć dlaczego tak jest. czytałem na innych forach że ludzie grają w tym trybie bez rękawic więc dlaczego ja nie mogę...
    drugie pytanie jak mam odblokować braci Bishop tzn Andrea z brodą i jego brata, część fabularną przeszedłem, legacy mode mam 74 walki wygrane przez ko, 3 przegrane i 1 remis jestem pierwszy w rankingach i mam 3 pasy walczę Bishopem który był odblokowany, i jeszcze jedno pytanie co to jest achievementa A FIST FOR EVERY FACE. i jak to odblokować za pomoc będę wdzięczny

ps. gram tylko offline bo nie mam konta Gold niestety

2. Lotnik421 Xbox One

3. HICKS

HICKS XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Kod błędu 80153003 | Narzędzie wyszukiwania kodów błędów | Kody błędów usługi Xbox LIVE - Xbox.com
    15 sekund szukania w Google.

4. koroner64

koroner64 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Niestety rozwiązania z tej strony sprawdziłem wszystkie i nic nie dało....

Wczytywanie...

Poleć forum