1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

fight night champion

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez spraco, Marzec 31, 2011.

1. spraco

spraco Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam taki problem gram w tryb champion czyli kariera raczej i tak doszedłem tym moim graczem BISHOP do momentu że wychodzi na ring taki koleś w zielonym ubraniu i nie wiem co robić jak ino odsłonie się raz mnie walnie i leże tylko raz piszę coś na dole knockound i coś pu.. czy jakoś tak pomóżcie

[​IMG] ta misja jest trochę dalej niż początek jak go przejść? gram na poziomie amateur i nie da rady wali jak poje... a mnie nerwy biorą

2. Lotnik421 Xbox One

3. spraco

spraco Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    fotka up

Wczytywanie...

Poleć forum