1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fight Night Chmpion

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez akAbialyMurzyn, Wrzesień 22, 2011.

1. akAbialyMurzyn

akAbialyMurzyn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    OstrZ
    Witam , ostatnio zakupiłem Fight Night Chmpion. Nie ma tam zadej instrukcji ani ksiazeczki tylko jakas ulotka , dodam ze kupilem uzywke. Nigdzie nie moge znalsc Online Pass (nie wiem czy byl uzyty) a i co on daje mam golda wiec do gry w sieci nie potrzebny mi ale zato bokerow mozna pobierac i on jest tylko do tego??

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    online pass jest jednorazowy kod ,który się przypisuje do profilu ,bez tego gra się nie polączysz się z serwerem ea

4. akAbialyMurzyn

akAbialyMurzyn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    OstrZ
    ale jak 1 raz włączylem gre to połaczylem sie na swoje konto ( ktore mam w MMA i Fifach) potem musiłem wpsiac kod i go szukałem ale nigdize go nie ma (np w MMA byl styłu instrukcji ) a tu brak , w fifie wcale nie wpisywałem a grałem normalnie , legalnie przez neta. a gidze taki kod mozna zakupic oprócz Marketplace??

5. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    na allegro ebay

Wczytywanie...

Poleć forum