1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

fight night problem okienkiem na kod

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez anih1, Grudzień 17, 2012.

1. anih1

anih1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    pyt. mam xboxa 360 i fight night champion oryginalne , i co zrobic by znów mieć okienko żeby wpisać kod online pass (a ja przypadkowo nacisnąłem na ostatnią opcje) chyba znaczyła żeby mi sięnie pokazywało to okienko przy ponownym włączeniu , jest jakas opcja żebym znalazł to okienko żebym mógł wpisac online pass ? i gdzie można go kupic ? )(probowalem usuniecie profilu ale nic to nie dalo nadal mi się nie wyswietla) nie znalazlem kodu w sklepie niestety chociaż może ominąłem coś ?
    Jak chce np. xbox live to pisze ; YOUR GAMES PPOFILE DOES NOT HAVE THE CORRECT PERMISSIONS TO ACCESS THIS FEATURE .

Wczytywanie...

Poleć forum