1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fight Night Round 3 Achivementy

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Shogun, Marzec 18, 2009.

1. Shogun

Shogun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nowa Huta
    miałem walkę w grze sponsorowaną przez burger kinga, warta 1mln dolarów + achievement 100, walkę przegrałem, czy będę miał jeszcze możliwość zawalczyć i niego? moja kariera idzie dalej i kolejna walke mam sponsorowaną przez EA, chcialbym tamtą też zaliczyć, proszę aby wypowiadali się tylko ci co grają w grę a nie znaFcy

2. Lotnik421 Xbox One

3. Loord

Loord Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świętokrzyskie...
    Masz tylko jedną szansę, jeśli przegrasz, to nie będziesz mógł powtarzać pojedynku. Dlatego też lepiej wyłączyć auto-save, samemu zapisywać stan gry i ewentualnie wgrywać go w razie porażki. Zawsze możesz też zacząć tryb kariery od nowa, z wyłączonymi faulami. Kilka ciosów w odpowiednie miejsce i przeciwnik nie będzie w stanie się nawet ruszyć.

4. jarek43_16

jarek43_16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lisów
    ja też przegrałem to walkę burger kinga i tylko tego acheva mi brakuje, o ile wiem to trzeba zrobić nową karierę, i przecież to jest ok dzień grania aby dojść do tego burgerkinga

5. bohun

bohun Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Można wiedzieć na co wam te punkty? Są za nie jakieś nagrody? Bo jeśli nie to dla mnie to jest głupotą granie tylko po to żeby zdobyć achievementy

6. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    nie ma żadnych nagród ale fajnie jest mieć dużo punktów:D

7. sparov

sparov Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lubin
    Ja zawsze jak przegrywam walkę to wyciagam i wkladam plyte :) Co do walki o burger king z nie jakim Rey Mo :D to nie mogłem go znokautować to biłem go w prawy policzek cały czas aż miał tak rozwalony że sędzia przerwał pojedynek :)

8. Sewi PL

Sewi PL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jaworzno
    Jedyne co możesz zrobić (o ile nie masz save'a sprzed tej walki) to zacząć karierę od nowa :(

ps. Wie ktoś może kiedy dokładnie ma wyjść Fight Night Round 4 ?;)

9. Ciechu

Ciechu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Mi tam się punkty akurat podobają, gdyż wiem, że dopóki nie zdobędę wszystkich osiągnięć to nie przeszedłem gry w 100%. Jedyne co bym zmienił to osiągnięcia zdobywane przez XBL, bo ciężko się z kimś ustawić, aby to wykonać (przykład PGR 4 - wznieś jednocześnie 8 pojazdów w powietrze...)

Co do tematu to tak jak koledzy wcześniej mówili jest jedna walka i najlepiej jest wyłączyć auto-save ;)

10. Shogun

Shogun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nowa Huta
    dzięki wszystkim za odp. prawda żeby dojść do tej walki od nowa to jest góra 1,2 dni grania.

za taką walkę w burger kingu było 100 punkcików na profil i 1mln dolarów grze, więc cierpie :p

11. gryglu

gryglu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jelenia Góra
    ja 1000 osiągnięć zdobyłem w 1 dzien :) łatwo sie to zdobywalo :p lecz jak widzialem ze przegralem wychodzilem z gry do interfejsu głownego i nic sie nie save'wowalo :) pozdrawiam

12. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    w 1 dzien na easy to tak;)
    a punkty sa kocurskie:)

Wczytywanie...

Poleć forum