1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fight Night Round 3

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez chudas94, Czerwiec 29, 2009.

1. chudas94

chudas94 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mysłowice
    Witam mam pytanie odnośnie tej gry, a mianowicie chcę zrobić calaka i mam pytanie ustawiłem sobie w opcjach: poziom easy, auto save off, i teraz nie wiem jak się nazywa to żeby wyłączyć reakcje sędzi na niedozwolone ciosy, typu kolanko czy łokieć.
    Proszę o szybką odpowiedź

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bartek_k4

Bartek_k4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Jeżeli chcesz zrobić "calaka" to pograj trochę w karierę trzeba wygrać te 6/7 walk sponsorowanych.Nic Ci nie da w karierze wyłączenie niedozwolonych ciosów.

4. chudas94

chudas94 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mysłowice
    No ja właśnie gram w karierę i zdobyłem już jedno osiągnięcie ale teraz przeczytałem poradnik i tam ktoś dał komentarz
    "a zrobilem to tak :
    -save na off
    -kupujesz najlepsze niedozwolone ciosy
    -poziom easy
    -wylaczenie reakcji sedziego na niedozwolone ciosy
    poprostu wlaczasz walke i caly czas walisz tylko z lokcia i kolanka. koles pada po ok 1min. proscizna "

5. Szolder

Szolder Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jaworzno
    przepraszam za refresh ale mam dokladnie to samo pytanie: jak nazywa sie ta opcja zeby wylaczyc reakcje sedziego ?

Wczytywanie...

Poleć forum