1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fight Night Round 4 Achievements

Temat na forum 'Osiągnięcia' rozpoczęty przez dydek61, Styczeń 28, 2010.

1. dydek61

dydek61 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Biała Podlaska
    Szukałem ale nie znalazłem na fotum achievementów do tej gry. Ma ktoś przetłumaczone?? Jeżeli są na forum to prosze o link na pw i usunięcie tematu. Z góry dziękuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. dydek61

dydek61 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Biała Podlaska
    Get In The Ring- Wygraj w trybie Fight Now
    Just Like Mike- Wygraj przez KO w 1 rundzie w 10 rundowym pojedynku w trybie Fight Now.
    More machine than man- Wygraj 50 walk w trybie Fight Now.
    Knock a sucker out- Wygraj przez KO w trybie Fight Now.
    Ecko Trunk Challenge- Wygraj z Miguel Cotto na poziomie Pro w trybie Fight Now.
    Man Up Manny- Wygraj z Manny Pacquiao na poziomie Champion w trybie Fight Now
    Pull No Punches- Wygraj zadając conajmniej 500 ciosów w trybie Fight Now
    Pound For Pound- Wygraj z zawodnikiem z wyższej kategorii w wagowej
    The Road Is Long- Wygraj 10 walk w trybie Legacy Mode
    The Champ Is Here- Zdobądź pas mistrzowski w jednej kategorii wagowej
    The Latest and the Greatest-
    From Chump to Champ- Wygraj zawody amatorskie w trybie Legacy Mode
    Movin' On Up- Przejdź do wyzszej kategorii wagowej
    Undefeated- Wygraj 5 walk z rzędu w trybie Legacy Mode
    My Style Is Impetuous- Pokonaj Mike Tyson`a stworzonym przez siebie bokserem na poziomie G.O.A.T w trybie Fight Now
    XL- Zdobądź pas w wadze średniej (Middleweight) w trybie Online World Championship Mode
    L- Zdobądź pas w wadze lekkiej (Lightweigh) w trybie Online World Championship Mode
    Solid Contender- Wygraj 5 walk rankingowych online
    Pain Brings Glory- Wygraj walkę w trybie Online World Championship Mode
    Comeback Kid- Wygraj walkę rankingowę po dwukrotnym wylądowaniu na deskach.
    Walk like ten men- Wygraj 10 walk w trybie Fight Now
    David and Goliath- Pokonaj Mike Tyson`a na poziomie G.O.A.T w trybie Fight Now
    King of The Rope-a-Dope- Pokonaj Muhammada Ali na poziomie G.O.A.T w trbynie Fight Now
    Punch Drunk- Wygraj walkę zadająć co najmniej 250 "prostych" w trybie Fight Now.
    Enough To Feed a Horse- Wygraj walkę zadająć conajmniej 10 "haymaker-ów"
    Precision Guided Pain- Wygraj walkę tak aby 70% twoich ciosów doszło do celu.
    GOAT- Zakończenia kariery grając na poziomie G.O.A.T ale nie jestem pewien:/
    Big Gloves to Fill- Zakończenie karieyr bedą w Galerii Sław.
    Flyswatter- Pokonaj Muhammada Ali na poziomie G.O.A.T zawodnikiem stworzonym przez siebie w trybie Fight Now
    XXL- Zdobądź pas w wadze ciezkiej (Heavyweight) w trybie Online World Championship Mode.
    A Force to Reckon With- Wygraj 10 rankingowych walk
    You're In The Game!- Stwórz boksera za pomocą Photo Game Face tool
    New Blood- Imporuj zawodnika do trybu Legacy Mode

Dopiero czekam na grę więc nie mogę potwierdzić i nie nie jestem pewien czy dobrze przetłumaczyłem bo mój angielski nie jest najlepszy więc jeśli są jakieś błędy to prosze o poprawę a jeśli pomogłem to po podziękowanie;]

4. Rodrig0Ribeiro

Rodrig0Ribeiro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zapraszam na forum xbox 360 turnieje - www.xturniejebox.fora.pl

Wczytywanie...

Poleć forum