1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fight Night Round 4-DLC i Bokserzy w trybie Offine?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez korni93, Czerwiec 6, 2010.

1. korni93

korni93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam zakładam temat z powodu lekkiego zakołotania w sprawie dodatków i dlc d gry Fight Night Round 4..otóż mam kosnole nie podłaczoną do sieci i w najbliższym czasie nie moge jej podłączyć czy istnieje jakiś sposób by pobrać do FNR4 dlc lub dodatkowych bokserów w offine??może gracze na internecie powstawiali stworzonych bozerów i mógłbym pobrać??DLC do FN właśnie ściągam są tam podobno bracia Klitchko nie wime tylko czy uda mi się zaistalowac bo nie jestem pewien czy mam Jtaga jeżeli ktoś mógłby mi wytłumaczyć czy można w offine wgrać nowych bokserów czy dlc będę wdzięczny

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hawok

Hawok Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    na pewano nie masz Jtaga :) a DLC nie pobierzesz niestety bez podłączenia do internetu

4. korni93

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    a jest możliwość wgrania go sameu i w czym on pomaga wgl??i zkąd wiesz ze nie mam ??:D

5. fojtas

fojtas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wodzisław Śląski
    mam pytanie jest w fnr4 kilku bokserów zablokowanych (np. bracia kliczko) jak ich odblokowac??

6. Aras64

Aras64 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałcz
    @up przeczytaj pierwszy post
    @topic raczej nic nie zdziałasz bez live

7. siteq-alcoholique

siteq-alcoholique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    kliczków nie ma, mozna ich ściągnąć, natomiast inni zawodnicy odblokowuja sie w raz z progresem Twojej kariery.
    zresztą tu masz wszystkich bokserów jacy są w 4ce: FIGHT NIGHT Round 4 Boxers : EA Sports

8. korni93

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ja już przeszedłem 3 razy kariere zdobywając wszystko i borniac i żadnego mi nie odbokowało z tego co wiem to nowych można tylko pobrać albo samemu zrobić ;>

9. miloszowen

miloszowen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja tez przeszedłem i nie miałem takiej sytuacji

10. siteq-alcoholique

siteq-alcoholique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no to nie wiem jak wy przechodzicie bo mi doszło z 5 nowych i to nie po przejsciu bo jeszcze nie ukonczylem gry :p , np ray sugar leonard albo nate campbell. tzn to jest taka moja konkluzja, bo zauwazylem ich dopiero po jakims czasie. duzo czesciej napierdzielam sie z kumplami na dwa pady, no ale w jaki sposob to mialoby odblokowac nowych zawowdnikow... nie wiem. moze ktos inny sprostuje.

11. fojtas

fojtas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wodzisław Śląski
    no ja własnie jak podłączylem sie do live to ich dostalem i kilku innych ale teraz juz jestem offline i nie wiem jak ich odblokowac

12. vandit90

vandit90 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Koronowo/ Toruń
    Pytalem sie kumpla o mowil, ze bez problemu mozna grac na offline.

13. lizok93

lizok93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bojszowy
    @up no comments.....
    co do tematu to bokserów tylko sie da z live' a chyba ściągnąć (DLC) przynajmniej mi żadnych nie odblokowało

14. anih1

anih1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    a jacy bokserzy dochodzą pod czas kariery ? , i łatwo się sciąga dlc ? bo bede chcial sciągnąc tylko musze golda kupic , i jak sie sciagnie dlc ( i takze dodatek ze sterowaniem ) to się pojawi to dlc i sterowanie na wszystkich moich kontach na mojej konsoli ? czy tylko na koncie na ktorym mam xbox live ?

Wczytywanie...

Poleć forum