1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fight Night Round 4 - Dodatkowi Bokserzy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Piciu29, Kwiecień 17, 2010.

1. Piciu29

Piciu29 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam wszystkich\\

Mam pytanie na kanale youtube jak i na oficjalnej stronie xbox.com widziałem iż jest możliwość ściągnięcia kilku dodatkowych postaci do gry fight night 4 między innymi bracia klitschko, oscar de la hoya, george foreman, piszę tam że jesli ktoś ma punkty na live może sobie to pobrac itp. Moje pytanie jest następujące, czy jesli mam "kopie" można to jakoś sciągnąć wrzucić na dysk lub coś w tym stylu aby równiez miec te postacie czy będzie to razczej nie mozliwe. Może ktoś przerabiał już ten temat, bardzo proszę o pomoc, pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum